Náš sortiment

Když pro kuchyni, tak do SCONTA

V každém z 8 kuchyňských studií si můžete vybrat z více než 40 vystavených kuchyní
různých stylů a barevných provedení.
 Naši pečlivě proškolení odborníci vám pomohou přeměnit sny ve skutečnost. 

Kuchyně na míru

Povězte nám, jak má vaše vysněná kuchyně vypadat a my zařídíme vše ostatní. Sestavíme kuchyni tak, aby odpovídala vašim přáním a potřebám. V závislosti na prostoru plánujeme kuchyně různých tvarů a velikostí. Mezi nejoblíbenější tvary patří rohová kuchyně, kuchyně do U nebo kuchyně s ostrůvkem. Pohodlí a dlouhou výdrž pak zajistí kvalitní materiál a nejmodernější technologie.


DOMLUVTE SI NEZÁVAZNOU SCHŮZKU V JEDNOM
Z NAŠICH 8 KUCHYŇSKÝCH STUDIÍ.

Domluvit schůzku


NÁVRH KUCHYNĚ UMÍME PŘIPRAVIT I ONLINE, BEZPEČNĚ Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA.

Domluvit plánování

Kuchyňské linky

Rychlé, levné, a funkční řešení. Jejich přednosti jsou kompaktní rozměry a nízká cena. Pořízení malé kuchyňské linky je velmi jednoduché: Snadno si ji vyberete v našem e-shopu, nebo v některém z našich obchodů.

 Kuchyňská linka WELCOME X
Akční cena
Akční cena
5 999
Původní cena
Původní cena
9 999
Ušetříte
4 000

 • Šířka: 240 cm
 • Výška: 204 cm
 • Hloubka: 60 cm
 Kuchyňská linka DELTA 180
SCONTO Club
5 599
Běžná cena
7 279
Ušetříte
1 680

 • Šířka: 180 cm
 • Výška: 204 cm
 • Hloubka: 60 cm
 Kuchyňská linka LAUREL
SCONTO Club
19 999
Běžná cena
26 999
Ušetříte
7 000

 • Délka: 310 cm
 • Výška: 211 cm
 • Hloubka: 60 cm

Magazín

Na co je dobré při nákupu kuchyně nezapomínat?

Kuchyň je středobodem každého domova. Představuje místo, kde společně jíme, mluvíme, žijeme, diskutujeme, ale také odpočíváme. Kuchyň by proto měla být vždy navržena především tak, abychom se v ní cítili příjemně  a rádi zde trávili svůj čas. Existuje celá řada možností, jak se k nákupu nové kuchyně postavit. Nejen proto se vyplatí poradit se s odborníkem, například v jednom z 8 kuchyňských studií SCONTO. V průběhu plánování kuchyně je totiž třeba dbát na řadu věcí: funkčnost, správně zvolené spotřebiče, přesné přizpůsobení disponibilnímu prostoru a mnoho dalšího. Naši vyškolení a zkušení poradci vás na cestě k vysněné kuchyni rádi posunou dále.

 

Kompetentní poradenství v kuchyňském studiu SCONTO

Kuchyň pořizujeme na mnoho let, a proto by měla přesně sloužit našim požadavkům. Začíná to už při výběru kuchyňských skříněk a spotřebičů, pokračuje přes design a končí u příslušenství, případně bezpečností pro naše ratolesti. Kromě toho bychom měli přemýšlet také o tom, zda je kuchyňský prostor zároveň jídelnou, kam by se měly vejít ještě stůl a židle. Jak vidíte, je toho hodně, co je třeba patřičně zvážit. Také proto je tu pro Vás připraven náš ochotný personál, který nabídne různé možnosti, z nichž si určitě vyberete.