Pomoc pro jižní Moravu

Bydlení pro nás neztrácí smysl, proto Vás rádi podpoříme! Přejeme si, abyste se cítili opět doma.
Jsme v tom s vámi!
  1. 50% slevu na nábytek mohou využít zákazníci, kteří se prokáží bydlištěm v oblasti zasažené červnovým tornádem.
  2. Slevu lze využít pouze při nákupu v obchodním domě Brno nebo na eshopu sconto.cz (podmínkou je osobní vyzvednutí). V eshopu  je nutné objednat zboží za běžné ceny (bez členství ve Sconto Clubu), sleva 50% bude následně odečtena na pokladně obchodního domu při vyzvednutí zboží a po prokázání se bydlištěm v postižené oblasti nebo potvrzením o škodě od MÚ. Objednání dopravy a montáže z internetového prodeje není možné.
  3. Slevy se počítají z běžných cen a lze je využít pouze u zboží, pro které byla stanovena klubová SCONTO cena. Akce se nevztahuje na služby, zboží z aktuálního reklamního letáku, cenové hity, kuchyňské spotřebiče, dřezy, vodovodní baterie a již zlevněné zboží. Slevy nelze sčítat.
  4. Slevu nemohou žádat zákazníci ke smlouvám uzavřeným dne 27. 6. 2021 a dříve. U zboží, které nebylo odebráno ihned, musí být zaplacena záloha min. 30% z ceny zboží. Upozorňujeme zákazníky, že v případě stornování objednávky nebude záloha vrácena. Akce nemůže být kombinována s jinými marketingovými akcemi společnosti Sconto Nábytek. Slevu je nutné čerpat pouze ve dnech platnosti akce.
  5. Platnost od 27. 6. do 31. 12. 2021. V případě potřeby bude akce prodloužena.
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací