Právě probíhá akce 1000 Kč zpět z každých 2500 Kč. Přesvědčte se ve vašem košíku až do neděle 19. 8. 2018. Více zde.

Články

Jak vybrat správnou sedačku


jak vybrat sedackuNež se rozhodnete pro koupi nové sedačky, projděte si tento článek, abyste vybrali dobře. Najdete zde informace o sedačkách, ale i časté otázky a odpovědi. 

 

Zařizujete první bydlení? Máme pro vás recept na vybavení kuchyně


Rozhodli jste se s partnerem či partnerkou pro společné bydlení? Gratulujeme! Nyní však máte před sebou nelehký úkol – vybavit si byt či dům funkčním designovým nábytkem a vhodnými spotřebiči. Připravili jsme pro vás osvědčený recept, jak zařídit vaši první kuchyň!

 

Jak zařídit ložnici? Mohou pomoci plánovače interiérů


Nevíte, jak si zařídit ložnici? Při plánování je třeba myslet na spoustu věcí, jako je vhodná volba postele a matrace, dostatečně prostorné skříně, ale také celkové uspořádání nábytku. Zařizování ložnice vám může usnadnit plánovač interiérů.

 

Jak zařídit dětský pokoj? Vybírejte nábytek podle věku!


Děti neustále rostou a jejich potřeby se mění. Proto ani dětský pokojíček nemůže zůstat po celou dobu dospívání stejný. Jak zařídit dětský pokoj pro miminko, malého školáka nebo pro teenagera? Jaký nábytek a design zvolit pro holčičky a pro kluky? Máme pro vás zajímavé nápady na ten nejkrásnější dětský pokoj!

Zařízení pokoje pro novorozence není žádná věda. Dominuje mu postýlka s vyvýšenými šprušlemi a přebalovací pult, nejmenší děti často sdílejí pokoj s rodiči. Dětský pokoj a ložnice v jednom může být vybavena střídmě, miminka si design místnosti příliš neuvědomují.

 

Výběr kvalitní sedací soupravy? Nerozhoduje pouze design


Dominantou každého obývacího pokoje je moderní sedací souprava. Při výběru však není vhodné řešit pouze design, ale především praktičnost a využitelnost. Máme pro vás několik nápadů na zajímavé sedačky do obývacího pokoje, které splní všechny vaše požadavky!

 

Jak vybrat kuchyň? Máme pro vás 6 tipů


Zařizujete novou domácnost? Jednou z nejdůležitějších věcí je správný výběr kuchyně. Rohové kuchyně, sektorové programy nebo kuchyně na míru, možnosti jsou opravdu široké. Poradíme vám, jak vybrat kuchyň, která splní všechny vaše požadavky!

 

Romantiku ve stylu Francie můžete zažít i ve své ložnici


Není lepšího pocitu, než po dlouhém dnu ulehnout do nadýchaných peřin a ponořit se do sladké říše snů. Ložnice by měla být útočištěm a skrýší před světem „tam venku”. Místem, na němž zapomeneme všechny své všední starosti a oddáváme se v něm pouze odpočinku. 

 

 

Elegantní Corfu do vaší ložnice špatné sny nepustí


Spánek je jednou z nejdůležitějších součástí našich životů. Naše výkony, ale i nálada klesají i stoupají nejen úměrně počtu hodin, které jsme naspali, ale také tomu jak. Možná už jste strávili noc, nebo dokonce i více na provizorním lůžku v podobě gauče, nebo matrace položené na zemi, místo na roštu útulné postele, nebo snad dokonce na různých nafukovacích matracích, sloužících maximálně tak pro hosty, či jako velmi dočasné řešení ložnice.

 

Hawai ve vašem obýváku – ideální prostor pro zábavu i odpočinek


Obývací pokoj je hned vedle kuchyně středem každé domácnosti. Scházíme se v něm s rodinou i s přáteli a často slouží i jako jídelna a prostor, ve kterém odpočíváme po náročném pracovním dnu. Trávíme v něm čas při společenských hrách i při sledování televize a mnohdy také reprezentuje náš vkus před návštěvami.

 

Péče o čalouněný nábytek


Čalouněná sedací souprava, židle, pohovka nebo křeslo mají své nezbytné místo v každé domácnosti. Čalouněný nábytek je často používaný a hodně zatěžovaný – a tedy náchylný ke znečištění. Jaká jsou základní pravidla údržby čalouněného nábytku?

 

Péče o kožený nábytek


Kůže je oblíbený přírodní materiál, který dlouho vydrží, má přitažlivý vzhled a vyniká skutečnou elegancí. Mezi další přednosti patří jednoduchá údržba či prodyšnost materiálu, a protože do kůže nepronikne prach, jsou kožené doplňky ideálně vhodné pro alergiky.