Nakupujte bezpečně on-line! Všechny informace o aktuálním provozu najdete zde.

Informace o aktuálním provozu SCONTO

Domů / Informace o aktuálním provozu SCONTO
Vážení zákazníci, zdraví je vždy na prvním místě. Z důvodu nařízení vlády České republiky jsou všechny obchodní domy Sconto do odvolání pro veřejnost uzavřeny.
Pro vaše nákupy můžete využívat náš e-shop nebo velkoobchodní prodej. Objednávky vydáváme a expedujeme denně v souladu s možnostmi našich smluvních přepravních společností.
Děkujeme za pochopení.

Jsou prodejny Sconto otevřené?

Zdraví a bezpečnost zákazníků a zaměstnanců jsou pro nás prioritou. Dodržujeme opatření, které činí vláda, a jednáme v souladu s jejími doporučeními. 

  • Obchodní domy Scontov České republice budou zavřené v souladu s nařízením vlády až do odvolání.  

  • V našem e-shopu je možné nakupovat nepřetržitě.
  • Podnikatelé, firmy či živnostníci mohou využít našeho velkoobchodního prodeje. 

Jsem podnikatel, mohu u vás nakupovat?

Velkoobchodní prodej je nepřerušen, a proto jako živnostník, podnikatel nebo firma u nás můžete nakupovat i nadále tak, jak jste zvyklí, a to přímo na našich vybraných prodejnách.
Veškeré informace jsme pro vás připravili zde, nebo se neváhejte obrátit na naší zákaznickou podporu, kde vám rádi všechny dotazy zodpovíme.

Mohu si vyzvednout svou objednávku v neděli?

Naše prodejny jsou v souladu s nařízením vlády uzavřeny v neděli, a to včetně velkoobchodního prodeje. Není možný ani výdej objednávek na výdejních místech.

Doručíte zboží ke mně domů? 

Prodej online pokračuje bez přerušení. Výdejní místa Sconto i naši smluvní přepravci, pracují na tom, aby bylo zboží doručeno v nejbližších termínech. Doručení proběhne standardním způsobem, pokud nejste v karanténě.    

Jak probíhá doručení, pokud jsem v karanténě?

Doručovatel informuje každého zákazníka o času doručení pomocí SMS nebo telefonátu. V případě, že jste v karanténě během dne doručení či jste nakažení koronavirem, informujte o tom řidiče, který vám veze zboží a volá v den doručení. S doručovatelem je možné se domluvit, aby vám zboží zanechal přede dveřmi. Děkujeme, že nám takto pomáháte chránit zdraví řidičů.

Je možné využívat službu osobní odběr ZDARMA na prodejně v obchodním domě nebo ve výdejním skladě?

Osobní odběr je možný na vámi vybraném výdejním skladě dle uvedené otevírací doby. Výdej probíhá mimo prostor budovy ve venkovním prostoru. Při čekání na výdej doporučujeme setrvat ve vašem voze, mimo váš vůz prosím udržujte vždy doporučený odstup od ostatních osob (2-4 metry).

Mohu svou objednávku zaplatit na výdejním místě?

Svou objednávku můžete zaplatit nebo doplatit na všech výdejních místech, a to kartou či hotově. Z důvodu bezpečnosti preferujeme platbu kartou.

Jak probíhá instalace kuchyní či montáž nábytku Sconto? 

E-shopové zakázky přepravce pouze doručuje před první uzamykatelné dveře. Montáž ani výnos nábytku do patra není aktuálně možný. V případě, že jste již uzavřeli kupní smlouvu na obchodním domě, tak slíbené a zakoupené služby přepravci zajišťují.
Sconto společně s partnerskými montážními firmami i nadále instaluje kuchyně a sestavuje nábytek. Partnerská firma Vás bude kontaktovat před montáží či instalací, aby si ověřila, že je vše připravené a že montážníci mohou dorazit. Pokud jste v karanténě, nebo jste nakažení koronavirem, prosíme vás o zodpovědný přístup a o odklad instalace a montáže na později. O svém stavu a odkladu informujte partnerskou firmu. 

Jak jsou naši řidiči a montážníci chráněni? 

Bezpečnost našich zákazníků, zaměstnanců a poskytovatelů služeb je pro nás velmi důležitá. Řidiči a montážníci dodržují veškeré ochranné standardy. Používají dezinfekci a minimalizuji kontakt s osobami v karanténě a s osobami nakaženými koronavirem.
Rádi bychom požádali všechny naše zákazníky, aby používali roušku nebo jinou ochranu úst a nosu, aby se minimalizovala možnost šíření infekce při dodání nebo instalaci nábytku.

Jak mám postupovat, pokud mám vouchery nebo poukázky, kterým bude končit platnost?

Všechny poukázky a vouchery jejichž platnost vyprší v době, kdy budou prodejny uzavřeny, budou mít po opětovném otevření prodejen automaticky prodlouženou platnost.

Mohu i nadále plánovat a koupit kuchyně, i když jsou obchodní domy zavřené? 

Můžete využít naše on-line plánování, a to z pohodlí Vašeho domova. Veškeré informace o plánování kuchyní naleznete zde.

Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací