Náš sortiment
Informace o aktuálním provozu Sconto

Vážení zákazníci, zdraví je vždy na prvním místě. Z důvodu nařízení vlády České republiky jsou všechny obchodní domy Sconto do odvolání uzavřeny. Pro vaše nákupy můžete využívat náš e- shop. Objednávky vydáváme a expedujeme denně v souladu s možnostmi našich smluvních přepravních společností. Děkujeme za pochopení.


Jsou prodejny Sconto otevřené?

Obchodní domy Sconto v České republice budou zavřené v souladu s nařízením vlády až do odvolání.

E-shop prodej zůstává nepřerušen a objednávky je možné objednávat nepřetržitě.


Jak vyřešíte reklamaci?

více informací zde, nebo na tel. čísle +420 225 510 169


Jak vyřešíte vrácení zboží?

více informací zde, nebo na tel. čísle +420 225 510 000


Jak mám postupovat, pokud mám vouchery nebo poukázky, kterým bude končit platnost?

Všechny poukázky a vouchery, jejichž platnost vyprší v době, kdy budou prodejny zavřené, budou mít po znovuotevření prodejen automaticky prodlouženou platnost o jeden měsíc.


Doručíte zboží ke mně domů?

Prodej online pokračuje bez přerušení. Výdejní místa Sconto i naši smluvní přepravci, pracují na tom, aby bylo zboží doručeno v nejbližších termínech. Doručení proběhne standardním způsobem, pokud nejste v karanténě.


Jak probíhá doručení, pokud jsem v karanténě?

Doručovatel informuje každého zákazníka o času doručení pomocí SMS nebo telefonátu. V případě, že jste v karanténě během dne doručení či jste nakažení koronavirem, je vaše povinnost informovat doručovatele. Budete moci doručení odložit či se s doručovatelem domluvit, aby vám zboží zanechal přede dveřmi. Děkujeme, že nám takto pomáháte chránit zdraví našich zaměstnanců.


Je možné využívat službu osobní odběr ZDARMA na prodejně v obchodním domě nebo ve výdejním skladu?

Osobní odběr Vaší zakázky je možný na výdejním místě obchodního domu, a to v době po-ne od 09:00 - 18:00 hod. Pokud zakázku nemáte plně uhrazenou, můžete ji zaplatit pouze platební kartou na výdejním místě. Výdej probíhá mimo prostor budovy před výdejním místem. Při čekání na výdej doporučujeme setrvat ve Vašem voze. Mimo vůz prosím dodržujte odstup od ostatních zákazníků (2-4metry).