Náš sortiment

Staň se součástí týmu SCONTO Nábytek

Hledáte novou práci, kde budete spokojení a budete mít možnost seberealizace? Pak je pro vás společnost SCONTO Nábytek to pravé místo k rozvíjení profesního života. Kdo by nechtěl patřit k týmu jednoho z největších prodejců nábytku v Evropě? Shrňme si pár hlavních poznatků, proč jít pracovat právě do Sconta.

Výhody práce ve společnosti SCONTO Nábytek

Jsme nadnárodní společnost působící v ČR a SR již přes dvacet let. Praxe v naší společnosti bude pro vás velkou výhodou. Neustále se rozvíjíme a obchodní domy Sconto naleznete ve městech po celé České republice.

Výhod u nás najdete opravdu spoustu. Nabízíme nástupní a odborná školení, která zvýší vaši kvalifikaci. K pravidelnému platu získáte navíc provize z prodeje, stravenky či věcné dary při různých výročích. Jako bonus poskytujeme také zajímavé zaměstnanecké výhody na nákup sortimentu z naší nabídky. Součástí společnosti SCONTO Nábytek je i přátelský kolektiv, kde vám kolegové vždy ochotně pomohou.

Na našich stránkách můžete sledovat nabízené pracovní pozice různého zaměření. Vybere si opravdu každý, od administrativy po prodej nábytku. Pojďte lidem pomoci plnit jejich sny o krásném a moderním bydlení. Staňte se posilou našeho týmu. Neváhejte ani chvíli a ozvěte se nám!

Vaše SCONTO