Náš sortiment

NOBILIA – STYLOVÉ ZNAČKOVÉ KUCHYNĚ

Značka Nobilia je zárukou kvalitních kuchyní již více než 70 let. Individuální design, inovativní technologie a vynikající kvalita jdou ruku v ruce. Používají se pouze ty nejlepší materiály, které vytváří s řemeslnou dokonalostí Vaší novou kuchyní. Dlouhá životnost a odolnost jsou samozřejmostí. Takže si užijete vaši kuchyni po dlouhou dobu - zaručeno!

TO NEJLEPŠÍ ZPRACOVÁNÍ

Kvalitní materiál, precizní zpracování a nejmodernější technologie, to jsou největší přednosti. Taková kuchyně s vámi bude dlouho a pořád bude vypadat jako nová. 

CHYTŘE PLÁNOVANÝ ÚLOŽNÝ PROSTOR

Úložný prostor je vymyšlený tak, abyste maximálně využili místo v kuchyni. Díky variabilitě řešení si můžete skřínky vybavit a složit tak, jak vám to bude vyhovovat. Pohodlí a praktičnost je na prvním místě. 

ERGONOMICKÁ OPTIMALIZACE

Každý jsme nějak vysoký, ale s touto kuchyní to není žádný problém. Výšku její pracovní plochy vám připravíme tak, aby brala ohled na výšku těla. Dobrá dostupnost spotřebičů a skříní vám poskytne potřebný komfort.


INDIVIDUÁLNÍ USPOŘÁDÁNÍ

Dejte prostor vaší představivosti a nápadům. Vše si můžete sestavit do nejmenších podrobností podle svého. Kombinovat můžete různý design dvířek, pracovní desky, úchyty a další doplňky.


Vaše nová kuchyně Nobilia bude přizpůsobena vašim potřebám a bude vyhovovat místu, které pro ni máte vyhrazené. Veškerá řešení skříní jsou dostupné v různých velikostech. Různé výšky kuchyňských soklů umožňují individuální nastavení výšky pracovní plochy. Díky snadnému přístupu ke spotřebičům můžete pohodlně a ergonomicky vařit.

FUNKČNÍ VNITŘNÍ VYBAVENÍ

"Uspořádejte si skříňky, výsuvné skříňky a zásuvky prakticky. Široký výběr organizace vnitřního systému nabízí řadu řešení, ze kterých si můžete vybrat své oblíbené. Otočné výsuvné ledvinové police nebo klasický výsuvný regál: Výběr je Vás!

ZAMĚŘENO NA DETAIL

Vedle praktických řešení existují všestranné způsoby, jak navrhnout novou kuchyni podle vašich představ. Kuchyně s příjemným prostředím, které lze případně integrovat do obývacího prostoru.

OSVĚTLENÍ

Při správném osvětlení můžete prosvětlit každou pracovní plochu. Nepřímé osvětlení dodá kuchyni styl.

ŘEŠENÍ ZADNÍCH STĚN

Oživte zadní stěnu dekorativními panely. Vybrat si můžete z 29 motivů digitálního tisku.

LINE N

Bezúchytkové řešení se zaměřuje na čistý, puristický vzhled kuchyně. Dvířka se otevírají pomocí lišty, která je vedena po délce skříně.

COLOR CONCEPT

Použijte cíleně barevné akcenty. Vyberte si z .11 tónů, se kterými získá Vaše kuchyně individuální, kreativní ráz

CERTIFIKOVANÉ KUCHYŇSKÉ PORADENSTVÍ

U Nobilia můžete stavět na 70 letech zkušeností a kompetencí. Ne náhodou je Nobilia jedničkou na trhu v Německu. Všechny kuchyně jsou certifikovány GS značkou , Golden M a TÜV Rheinland. I z hlediska ochrany životního prostředí můžete mít s Nobilia čisté svědomí. Veškeré použité dřevo pochází z lesů udržitelného lesního hospodářství PEFC