Pro veřejnost jsou naše prodejny otevřené pro nákup domácích potřeb a pro výdej zboží, firmy a živnostníci mohou nakupovat bez omezení. Více informací zde. 

Populární truhly – naházet, zavřít a je uklizeno

Domů / MAGAZÍN / ZAŘIZUJEME / Populární truhly – naházet, zavřít a je uklizeno
Kdo by si nepamatoval starodávné truhly, které na půdě mívali prarodiče? Pravdou však je, že truhlám neodzvonilo – ba naopak. Začínají se opět těšit velké popularitě, protože se mohou stát nejen perfektní dekorací do interiéru, ale navíc jde ještě o funkční kus nábytku. Věříme, že si určitě dokážete vybrat takovou truhlu, která k vám do bytečku přesně zapadne.
Truhla bývá nejčastěji využívána jako úložný prostor. Ať už jde o sezónní přikrývky, úklidové prostředky, nebo takové ty věci, co se vždy nevzhledně válí kolem... Jednoduše je schovejte do truhličky, kde o nich budete vědět jen vy.

NEJČASTĚJŠÍ DRUHY TRUHEL:

  • Starožitné truhly nebo truhly z dřevěného masivu, které vám připomenou staré časy. Mohou být i ručně malované nebo vyřezávané.
  • Truhly mohou být rovněž kovové nebo v kombinaci dřeva a kovu (kovové přezky, rohy, pláty, ...). Ty pak můžete umístit jak do moderního, tak do venkovského interiéru. 
  • Dnes můžete často vidět i dřevěné truhly s patinou, které mohou být doplněné o moderní potisky nebo vintage doplňky.
  • Minimalistické truhly jsou rovněž oblíbené díky svému neutrálnímu tónu – obvykle jsou hladké, bez zdobných prvků a v přírodní barvě.
  • Truhly se sedátkem, které poslouží nejen jako praktické úložiště, ale také jako jednoduché doplňkové sezení v různých prostorách.
 

KDE TRUHLY NEJLÉPE VYUŽÍT?

V obývacím pokoji – zde může truhla sloužit jako úložný prostor někde v rohu, může být však použita i jako konferenční stolek nebo lavice, která vytvoří nová místa k sezení.
Truhla GURU
Truhla BOMBAY
V ložnici může taková truhlička sloužit jako noční stolek, úložný prostor u nohou postele nebo skříňka na časopisy, polštáře nebo cokoli jiného. Dobrou volbou je zde i čalouněná truhla ladící například s čalouněním postele.
Truhla MONACO
Populární truhly – naházet, zavřít a je uklizeno
Populární truhly – naházet, zavřít a je uklizeno
V předsíni ji můžete využít jako sedátko, botník nebo skladiště potřeb vašeho domácího mazlíčka.
Populární truhly – naházet, zavřít a je uklizeno
Truhla ROUTE 30994
V dětském pokoji může truhla sloužit jako úložiště pro hračky, které tam dokážete velmi rychle uklidit, prostor pro peřiny či povlečení, nebo si tam starší děti mohou skládat své oděvy, učebnice a podobně.
Populární truhly – naházet, zavřít a je uklizeno
Truhla se sedákem UNDERGROUND
Dnes jsou v kurzu truhly všech rozměrů, tvarů a materiálů. Určitě si nejprve rozvrhněte prostor, podle kterého vyberete velikost a design truhly, abyste si nepořídili příliš velkou nebo stylově nevhodnou. Pak už nezbývá nic jiného než kochat se její krásou, naskládat do ní vše, co potřebujete, a radovat se z toho, jak rychle je uklizeno.
Populární truhly – naházet, zavřít a je uklizeno

MAGAZÍN

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.
všechny články
Přemýšlíte nad koupí sedací soupravy ve tvaru U?

Přemýšlíte nad koupí sedací soupravy ve tvaru U?

Pokud vám hlavou víří podobné úvahy, zřejmě patříte ke šťastlivcům, kteří ve svém interiéru mají dostatek prostoru na takové řešení. Pamatujte ale, že i za dobrých d…
Číst dál
Nevyhýbejte se dekoracím v koupelně

Nevyhýbejte se dekoracím v koupelně

Koupelny už dávno nejsou „kobkami“ v zastrčeném koutě domu nebo bytu, kam si chodíme v rychlosti umýt zuby a osprchovat se. Naopak, představují plnohodnotnou místnos…
Číst dál
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací