Vážení zákazníci, dne 28.10.2021 budou naše obchodní domy zavřené. Pro nákup neváhejte využít náš e-shop.

Populární truhly – naházet, zavřít a je uklizeno

Domů / MAGAZÍN / ZAŘIZUJEME / Populární truhly – naházet, zavřít a je uklizeno
Publikováno: 14. 05. 2020
Kdo by si nepamatoval starodávné truhly, které na půdě mívali prarodiče? Pravdou však je, že truhlám neodzvonilo – ba naopak. Začínají se opět těšit velké popularitě, protože se mohou stát nejen perfektní dekorací do interiéru, ale navíc jde ještě o funkční kus nábytku. Věříme, že si určitě dokážete vybrat takovou truhlu, která k vám do bytečku přesně zapadne.
Truhla bývá nejčastěji využívána jako úložný prostor. Ať už jde o sezónní přikrývky, úklidové prostředky, nebo takové ty věci, co se vždy nevzhledně válí kolem... Jednoduše je schovejte do truhličky, kde o nich budete vědět jen vy.

NEJČASTĚJŠÍ DRUHY TRUHEL:

  • Starožitné truhly nebo truhly z dřevěného masivu, které vám připomenou staré časy. Mohou být i ručně malované nebo vyřezávané.
  • Truhly mohou být rovněž kovové nebo v kombinaci dřeva a kovu (kovové přezky, rohy, pláty, ...). Ty pak můžete umístit jak do moderního, tak do venkovského interiéru. 
  • Dnes můžete často vidět i dřevěné truhly s patinou, které mohou být doplněné o moderní potisky nebo vintage doplňky.
  • Minimalistické truhly jsou rovněž oblíbené díky svému neutrálnímu tónu – obvykle jsou hladké, bez zdobných prvků a v přírodní barvě.
  • Truhly se sedátkem, které poslouží nejen jako praktické úložiště, ale také jako jednoduché doplňkové sezení v různých prostorách.
 

KDE TRUHLY NEJLÉPE VYUŽÍT?

V obývacím pokoji – zde může truhla sloužit jako úložný prostor někde v rohu, může být však použita i jako konferenční stolek nebo lavice, která vytvoří nová místa k sezení.
Truhla GURU
Truhla BOMBAY
V ložnici může taková truhlička sloužit jako noční stolek, úložný prostor u nohou postele nebo skříňka na časopisy, polštáře nebo cokoli jiného. Dobrou volbou je zde i čalouněná truhla ladící například s čalouněním postele.
Truhla MONACO
Populární truhly – naházet, zavřít a je uklizeno
Populární truhly – naházet, zavřít a je uklizeno
V předsíni ji můžete využít jako sedátko, botník nebo skladiště potřeb vašeho domácího mazlíčka.
Populární truhly – naházet, zavřít a je uklizeno
Truhla ROUTE 30994
V dětském pokoji může truhla sloužit jako úložiště pro hračky, které tam dokážete velmi rychle uklidit, prostor pro peřiny či povlečení, nebo si tam starší děti mohou skládat své oděvy, učebnice a podobně.
Populární truhly – naházet, zavřít a je uklizeno
Truhla se sedákem UNDERGROUND
Dnes jsou v kurzu truhly všech rozměrů, tvarů a materiálů. Určitě si nejprve rozvrhněte prostor, podle kterého vyberete velikost a design truhly, abyste si nepořídili příliš velkou nebo stylově nevhodnou. Pak už nezbývá nic jiného než kochat se její krásou, naskládat do ní vše, co potřebujete, a radovat se z toho, jak rychle je uklizeno.
Populární truhly – naházet, zavřít a je uklizeno
Publikováno: 14. 05. 2020
Autor článku: SCONTO Nábytek

MAGAZÍN

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.
všechny články
Co s pokojem, když se z dítěte stane teenager?

Co s pokojem, když se z dítěte stane teenager?

Zařídili jste krásný pokojíček pro vaši princezničku nebo malého rošťáka, ale dnes už vašeho potomka jaksi neoslovuje? Když se z dítěte stane teenager, objeví se ind…
Číst dál
Toppery – kdy se vám hodí?

Toppery – kdy se vám hodí?

Pokud jste si koupili novou matraci, určitě vám leželo na srdci nejen to, aby byla pohodlná, ale také trvanlivá. Možná netušíte, že komfort během spánku a životnost …
Číst dál
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací