Pro veřejnost jsou naše prodejny otevřené pro nákup domácích potřeb a pro výdej zboží, firmy a živnostníci mohou nakupovat bez omezení. Více informací zde. 

Styly koupelny aneb V které byste si rádi dopřáli očistu?

Domů / MAGAZÍN / ZAŘIZUJEME / Styly koupelny aneb V které byste si rádi dopřáli očistu?
Koupelna je místem pro očistu, ale také pro relax těla i duše. Proto si ji zařizujeme tak, abychom se v ní cítili co nejpříjemněji a uvolněně. Ačkoliv jde často o jednu z nejmenších místností v domě, i zde se zrcadlí vkus majitele. Jaké styly koupelny jsou oblíbené?

ZÁVAN MINULOSTI


Vintage koupelna je jako stvořená pro ty, kteří se rádi obklopují věcmi s nádechem minulých dob. Starožitné rámečky na fotografiích nebo zrcadlech, retro doplňky, ozdobně tvarované baterie, nábytek ze dřeva nebo z kovu s patinou, samostatně stojící vana na nožičkách, ale i vlastnoručně vyrobené nebo zrestaurované kousky zařízení dodávají koupelně nezaměnitelný ráz, kterému nepřekáží ani trochu nedbalosti, pokud občas nestihnete uklidit.
Styly koupelny aneb V které byste si rádi dopřáli očistu?

KRÁSA V JEDNODUCHOSTI

Styly koupelny aneb v které byste si rádi dopřáli očistu?

Vminimalistické koupelně má vše své stálé místo. Nic není navíc, nábytek je jednoduchých tvarů a hladké rovné plochy zařízení a doplňků jsou praktické pro lehké udržování pořádku. Z barev převládá bílá, nezřídka kombinovaná s doplňky křiklavějších odstínů. Tento styl se hodí do malých i velkých koupelen a oblibují si ho všichni, kdo se ztotožňují se starou známou pravdou, že v jednoduchosti je krása.

OSLNIVÝ LESK


Luxusní materiály, strukturované povrchy, kovy ve stříbrné nebo zlaté úpravě, kůže, velkolepá zrcadla, křišťálové sklo, umělecká díla a lesklé povrchy – glamour je jeden ze stylů, který je velmi ženský a vzbuzuje dojem přepychu. Vhodný je hlavně pro pořádek a čistotu milující dámy, protože nepořádek takové koupelně opravdu nesluší.
Styly koupelny aneb v které byste si rádi dopřáli očistu?

KONSTRUKČNÍ NAHOTA

Styly koupelny aneb v které byste si rádi dopřáli očistu?

Beton, neomítnutá cihla, viditelná potrubí a vodovodní trubky, věšáky z roxorů, odhalené konstrukce – to vše může číhat na majitele industriální koupelny. Kromě toho sem dobře zapadnou nevšední kousky nábytku, sochy, (naoko) neopracované nebo opotřebované materiály jako dřevo nebo kov. Cítí se tu dobře „rebelské“ a umělecké duše, které rády tvoří a nebojí se výzev.

VZDUŠNOST Z CHLADNÉHO SEVERU


Jednoduché, čisté linie, maximální funkčnost, přírodní materiály, geometrické tvary i živé pokojové rostliny patří k populárnímu skandinávskému stylu. Bílé stěny, nenápadné obklady, prostý nábytek z bledého dřeva, dekorace v neutrálních nebo pastelových barvách, proutěné koše, malé koberečky a doplňková svítidla tvoří uhlazený, vzdušný prostor, ideální pro očistné a kosmetické úkony, ale i oddych a zbavení se stresu.
Styly koupelny aneb v které byste si rádi dopřáli očistu?

KOMFORT JAKO V SALONU

Styly koupelny aneb v které byste si rádi dopřáli očistu?

Koupelna, v které se cítíte jako v obývacím pokoji a poskytuje vše pro dokonalý relax, vyžaduje poměrně velký prostor a je snem mnohých, kteří milují komfort i ve spojení s péčí o tělo. Najdete zde zařízení jako sedačku nebo křeslo, pěkné skříně a svítidla, koberce nebo závěsy, doplňky jako vázy, obrazy, svícny nebo pokojové rostliny. Samozřejmě, celková atmosféra se odvíjí od stylu zařízení – koupelna ve stylu lounge může mít mnoho podob.

KAŽDÝ DETAIL JE DŮLEŽITÝ


Těm, kteří nemají rádi všední a tradiční řešení a zároveň v sobě mají dávku odvahy, se nabízí koupelna kombinující designové obklady různých barev, vzorů a tvarů s jedinečnými kusy sanity a nábytku. Důležité je nepodcenit žádný detail a při výběru doplňků být důslední. Na zařízení designové koupelny je vhodné najmout odborníka, který dohlédne, aby se z vašeho vysněného místa očisty nestal jen nepraktický a zbytečně předražený kýč.
Styly koupelny aneb V které byste si rádi dopřáli očistu?

MAGAZÍN

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.
všechny články
5 tipů, jak relaxovat doma

5 tipů, jak relaxovat doma

Existuje celá řada výzkumů, které dokazují, že relax pozitivně ovlivňuje nejen naši náladu, ale i produktivitu. Jednoduše lidé, kteří umí oddychovat, se cítí šťastně…
Číst dál
Chyby, kterých se často dopouštíme při zařizování interiéru

Chyby, kterých se často dopouštíme při zařizování interiéru

Jsou to maličkosti, na které často zapomínáme nebo s nimi nepočítáme. V konečném důsledku vedou ke snížení komfortu bydlení nebo k nespokojenosti se zařízeným interi…
Číst dál
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací