Domů / MAGAZÍN / ZAŘIZUJEME / Více žen v bytě a jen jedna koupelna. Pomůže toaletní stolek

Více žen v bytě a jen jedna koupelna. Pomůže toaletní stolek

15. 05. 2020, SCONTO Nábytek
Pokud máte velkou rodinu či žijete s více lidmi, mohou být ranní boje o koupelnu opravdu vyčerpávající. Co můžete udělat, abyste se nemusela líčit v autě a česat si vlasy v kanceláři? Pořiďte si toaletní stolek. Každá žena si zaslouží mít svůj vlastní kosmetický prostor, kde se může věnovat jen sama sobě.

SKVĚLÉ ŘEŠENÍ MIMO KOUPELNY

Malá koupelna může být zdrojem mnoha konfliktů a problémů mezi rodinnými příslušníky. Věčné boje o zrcadlo či kosmetické potřeby a ani chvilka klidu. Díky toaletnímu stolku získáte své vlastní místo pro všechny zkrášlovací úkony a jako bonus budete mít více prostoru v koupelně. Toaletní stolek by měl mít dostatek šuplíků a zásuvek, kam si vše potřebné uložíte – kosmetiku, vlasové doplňky, parfémy, kulmu...
Toaletní stolek SHADOW

ZRCADLA A DALŠÍ NEZBYTNOSTI TOALETNÍHO STOLKU

Každý toaletní stolek by měl mít zrcadlo, které nejen pomáhá se zkrášlovacím procesem, ale také prosvětluje místnost. Můžete zvolit toaletní stolek s výklopným zrcadlem, nebo naopak se zrcadlem fixním. Některé toaletní stolky mají dokonce trojdílné zrcadlo, díky němuž se můžete skutečně vidět ze všech úhlů. Zvážit musíte rovněž úložné prostory – nejen na kosmetiku, ale také na vlasové přípravky, šperky apod.
Toaletní stolek MAKE UP
Toaletní stolek SCHMINKI

NA DESIGNU ZÁLEŽÍ

Při výběru toaletního stolku je potřebné zohlednit především prostorové možnosti a účel používání stolku. Od toho se odvíjí, jestli vám postačí menší rohový stolek, zlatá střední cesta, nebo pořádný kus nábytku jako v kosmetickém salonu.

Samozřejmě je třeba vzít v úvahu i to, že by stolek měl ladit s ostatním zařízením pokoje, v kterém ho hodláte používat. Naštěstí existuje velké množství designů, které odpovídají různým stylům interiéru, a můžou tedy být nejen praktickým, ale i pěkným dekoračním kouskem vašeho pokoje. Můžete volit jednodušší, nenápadné stolky v minimalistickém či skandinávském stylu, ale i výraznější solitéry s historickým nebo romantickým nádechem. Myslete na to, že tohle bude místo jen pro vás, a proto byste se tam měla cítit příjemně.

Toaletní stolek s lavicí LIPSTICK
Toaletní stolek KOLDING
Více žen v bytě a jen jedna koupelna. Pomůže toaletní stolek
Více žen v bytě a jen jedna koupelna. Pomůže toaletní stolek
Tip na závěr

Nezapomeňte ke stolku vybrat i vhodnou stoličku či lavici, pokud si ji nebudete kupovat přímo se stolkem. Nejdůležitějším parametrem je výška, která by měla korespondovat s výškou zrcadla.

 

Čtěte také

Ukázat další články

Kupujeme pro miminka: dětská postýlka a přebalovací pult

Čekáte přírůstek do rodiny a chcete své ratolesti připravit útulný a zároveň funkční dětský pokojíček? K jedněm z nejdůležitějších věcí, které jsou součástí výbavy d…

Tipy na zařízení obýváku, pokud rádi měníte atmosféru v místnosti

I vy patříte k lidem, kteří milují změny? Ani vás na dlouho neuspokojí aktuální vzhled obývacího pokoje a po krátké době už přemýšlíte, co upravit? Působivý redesign…