Pro veřejnost jsou naše prodejny otevřené pro nákup domácích potřeb a pro výdej zboží, firmy a živnostníci mohou nakupovat bez omezení. Více informací zde. 

Více žen v bytě a jen jedna koupelna. Pomůže toaletní stolek

Domů / MAGAZÍN / ZAŘIZUJEME / Více žen v bytě a jen jedna koupelna. Pomůže toaletní stolek
Pokud máte velkou rodinu či žijete s více lidmi, mohou být ranní boje o koupelnu opravdu vyčerpávající. Co můžete udělat, abyste se nemusela líčit v autě a česat si vlasy v kanceláři? Pořiďte si toaletní stolek. Každá žena si zaslouží mít svůj vlastní kosmetický prostor, kde se může věnovat jen sama sobě.

SKVĚLÉ ŘEŠENÍ MIMO KOUPELNY

Malá koupelna může být zdrojem mnoha konfliktů a problémů mezi rodinnými příslušníky. Věčné boje o zrcadlo či kosmetické potřeby a ani chvilka klidu. Díky toaletnímu stolku získáte své vlastní místo pro všechny zkrášlovací úkony a jako bonus budete mít více prostoru v koupelně. Toaletní stolek by měl mít dostatek šuplíků a zásuvek, kam si vše potřebné uložíte – kosmetiku, vlasové doplňky, parfémy, kulmu...
Toaletní stolek SHADOW

ZRCADLA A DALŠÍ NEZBYTNOSTI TOALETNÍHO STOLKU

Každý toaletní stolek by měl mít zrcadlo, které nejen pomáhá se zkrášlovacím procesem, ale také prosvětluje místnost. Můžete zvolit toaletní stolek s výklopným zrcadlem, nebo naopak se zrcadlem fixním. Některé toaletní stolky mají dokonce trojdílné zrcadlo, díky němuž se můžete skutečně vidět ze všech úhlů. Zvážit musíte rovněž úložné prostory – nejen na kosmetiku, ale také na vlasové přípravky, šperky apod.
Toaletní stolek MAKE UP
Toaletní stolek SCHMINKI

NA DESIGNU ZÁLEŽÍ

Při výběru toaletního stolku je potřebné zohlednit především prostorové možnosti a účel používání stolku. Od toho se odvíjí, jestli vám postačí menší rohový stolek, zlatá střední cesta, nebo pořádný kus nábytku jako v kosmetickém salonu.

Samozřejmě je třeba vzít v úvahu i to, že by stolek měl ladit s ostatním zařízením pokoje, v kterém ho hodláte používat. Naštěstí existuje velké množství designů, které odpovídají různým stylům interiéru, a můžou tedy být nejen praktickým, ale i pěkným dekoračním kouskem vašeho pokoje. Můžete volit jednodušší, nenápadné stolky v minimalistickém či skandinávském stylu, ale i výraznější solitéry s historickým nebo romantickým nádechem. Myslete na to, že tohle bude místo jen pro vás, a proto byste se tam měla cítit příjemně.

Toaletní stolek s lavicí LIPSTICK
Toaletní stolek KOLDING
Více žen v bytě a jen jedna koupelna. Pomůže toaletní stolek
Více žen v bytě a jen jedna koupelna. Pomůže toaletní stolek
Tip na závěr

Nezapomeňte ke stolku vybrat i vhodnou stoličku či lavici, pokud si ji nebudete kupovat přímo se stolkem. Nejdůležitějším parametrem je výška, která by měla korespondovat s výškou zrcadla.

MAGAZÍN

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.
všechny články
5 tipů, jak relaxovat doma

5 tipů, jak relaxovat doma

Existuje celá řada výzkumů, které dokazují, že relax pozitivně ovlivňuje nejen naši náladu, ale i produktivitu. Jednoduše lidé, kteří umí oddychovat, se cítí šťastně…
Číst dál
Chyby, kterých se často dopouštíme při zařizování interiéru

Chyby, kterých se často dopouštíme při zařizování interiéru

Jsou to maličkosti, na které často zapomínáme nebo s nimi nepočítáme. V konečném důsledku vedou ke snížení komfortu bydlení nebo k nespokojenosti se zařízeným interi…
Číst dál
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací