Více žen v bytě a jen jedna koupelna. Pomůže toaletní stolek

Domů / MAGAZÍN / ZAŘIZUJEME / Více žen v bytě a jen jedna koupelna. Pomůže toaletní stolek
Publikováno: 15. 05. 2020
Pokud máte velkou rodinu či žijete s více lidmi, mohou být ranní boje o koupelnu opravdu vyčerpávající. Co můžete udělat, abyste se nemusela líčit v autě a česat si vlasy v kanceláři? Pořiďte si toaletní stolek. Každá žena si zaslouží mít svůj vlastní kosmetický prostor, kde se může věnovat jen sama sobě.

SKVĚLÉ ŘEŠENÍ MIMO KOUPELNY

Malá koupelna může být zdrojem mnoha konfliktů a problémů mezi rodinnými příslušníky. Věčné boje o zrcadlo či kosmetické potřeby a ani chvilka klidu. Díky toaletnímu stolku získáte své vlastní místo pro všechny zkrášlovací úkony a jako bonus budete mít více prostoru v koupelně. Toaletní stolek by měl mít dostatek šuplíků a zásuvek, kam si vše potřebné uložíte – kosmetiku, vlasové doplňky, parfémy, kulmu...
Toaletní stolek SHADOW

ZRCADLA A DALŠÍ NEZBYTNOSTI TOALETNÍHO STOLKU

Každý toaletní stolek by měl mít zrcadlo, které nejen pomáhá se zkrášlovacím procesem, ale také prosvětluje místnost. Můžete zvolit toaletní stolek s výklopným zrcadlem, nebo naopak se zrcadlem fixním. Některé toaletní stolky mají dokonce trojdílné zrcadlo, díky němuž se můžete skutečně vidět ze všech úhlů. Zvážit musíte rovněž úložné prostory – nejen na kosmetiku, ale také na vlasové přípravky, šperky apod.
Toaletní stolek MAKE UP
Toaletní stolek SCHMINKI

NA DESIGNU ZÁLEŽÍ

Při výběru toaletního stolku je potřebné zohlednit především prostorové možnosti a účel používání stolku. Od toho se odvíjí, jestli vám postačí menší rohový stolek, zlatá střední cesta, nebo pořádný kus nábytku jako v kosmetickém salonu.

Samozřejmě je třeba vzít v úvahu i to, že by stolek měl ladit s ostatním zařízením pokoje, v kterém ho hodláte používat. Naštěstí existuje velké množství designů, které odpovídají různým stylům interiéru, a můžou tedy být nejen praktickým, ale i pěkným dekoračním kouskem vašeho pokoje. Můžete volit jednodušší, nenápadné stolky v minimalistickém či skandinávském stylu, ale i výraznější solitéry s historickým nebo romantickým nádechem. Myslete na to, že tohle bude místo jen pro vás, a proto byste se tam měla cítit příjemně.

Toaletní stolek s lavicí LIPSTICK
Toaletní stolek KOLDING
Více žen v bytě a jen jedna koupelna. Pomůže toaletní stolek
Více žen v bytě a jen jedna koupelna. Pomůže toaletní stolek
Tip na závěr

Nezapomeňte ke stolku vybrat i vhodnou stoličku či lavici, pokud si ji nebudete kupovat přímo se stolkem. Nejdůležitějším parametrem je výška, která by měla korespondovat s výškou zrcadla.
Publikováno: 15. 05. 2020
Autor článku: SCONTO Nábytek

MAGAZÍN

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.
všechny články
Co s pokojem, když se z dítěte stane teenager?

Co s pokojem, když se z dítěte stane teenager?

Zařídili jste krásný pokojíček pro vaši princezničku nebo malého rošťáka, ale dnes už vašeho potomka jaksi neoslovuje? Když se z dítěte stane teenager, objeví se ind…
Číst dál
Toppery – kdy se vám hodí?

Toppery – kdy se vám hodí?

Pokud jste si koupili novou matraci, určitě vám leželo na srdci nejen to, aby byla pohodlná, ale také trvanlivá. Možná netušíte, že komfort během spánku a životnost …
Číst dál
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací