Pro veřejnost jsou naše prodejny otevřené pro nákup domácích potřeb a pro výdej zboží, firmy a živnostníci mohou nakupovat bez omezení. Více informací zde. 

Pravidla akce

Domů / Pravidla akce
  1. Sleva může být uplatněna ve dnech 5. – 11. 4. 2021.
  2. Sleva se vztahuje pouze na jídelní stoly a jídelní židle.
  3. Podmínkou získání slevy je uvedení kódu 70ST do políčka slevový kód v košíku e-shopu. Ve vybraných obchodních domech akce platí pouze pro firmy a živnostníky.
  4. Sleva se počítá z běžných cen a lze je využít pouze u jídelních stolů a židlí, pro které byla stanovena klubová SCONTO cena. Sleva se nevztahuje na jídelní stoly a židle z reklamního letáku, označené jako Cenový hit, Akční cena nebo Výprodej.
  5. Sleva se nevztahuje na služby a nelze ji uplatnit při doplácení jídelních stolů a židlí zakoupených 4. 4. 2021 a dříve.  Slevu je nutné čerpat pouze ve dnech platnosti akce. Pozdější uplatnění slevy nebudou akceptována. Slevy není možné sčítat. 
  6. U objednaného zboží musí být zaplacena záloha min. 30% z jeho ceny. Upozorňujeme zákazníky, že v případě stornování objednávky nebude záloha vrácena. Akce nemůže být kombinována s jinými marketingovými akcemi společnosti Sconto Nábytek.
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací