Pravidla akce

Domů / Pravidla akce
1. Akce 40% sleva na jídelní nábytek a 20% sleva na bytové doplňky platí jen na nové nákupy uskutečněné ve dnech 19. až 27. 6. 2021.
2. Zákazník slevu získá na základě předložení nebo zadání slevového kuponu:
  1. Tištěnou formou kuponu, získanou z časopisu Apetit 6/2021.
  2. Elektronickou formou kuponu, získanou v mobilní aplikaci DNY APETIT, která je ke stažení v App Store a Google play.
3. Jídelním nábytkem se rozumí jídelní stoly, jídelní židlejídelní sety, barové stoly, barové židle, vitríny, individuálně plánovatelné kuchyně na míru, modulové kuchyňské sestavy, zahradní jídelní stoly a zahradní jídelní židle.
4. Slevy se počítají z běžných cen a lze je využít pouze u zboží, pro které byla stanovena klubová SCONTO cena. Akce se nevztahuje na služby, zboží z aktuálního reklamního letáku, cenové hity, kuchyňské spotřebiče, dřezy, vodovodní baterie a již zlevněné zboží. Slevy nelze sčítat.
5. Slevu 20% na bytové doplňky lze uplatnit jen na obchodních domech.
Bytovými doplňky se rozumí kuchyňské potřeby, potřeby pro domácnost, textilní výrobky, koupelnové doplňky, koberce, svítidla, obrazy, dekorace a hračky.
6. Slevu nemohou žádat zákazníci ke smlouvám uzavřeným dne 18. 6. 2021 a dříve. U zboží, které nebylo odebráno ihned, musí být zaplacena záloha min. 30% z ceny zboží. Upozorňujeme zákazníky, že v případě stornování objednávky nebude záloha vrácena. Akce nemůže být kombinována s jinými marketingovými akcemi společnosti Sconto Nábytek. Slevu je nutné čerpat pouze ve dnech platnosti akce. Pozdější uplatnění slevy nebudou akceptována.
   
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací