Pro veřejnost jsou naše prodejny otevřené pro nákup domácích potřeb a pro výdej zboží, firmy živnostníci mohou nakupovat bez omezení. Více informací zde. 

Pravidla akce

Domů / Pravidla akce
  1. Při nákupu přes e-shop bude zákazníkovi okamžitě odečtena na nábytek super sleva 20% + navíc hodnota DPH. Odečtení DPH znamená v tomto případě slevu 17,36%. Z právních důvodů nemůže Sconto Nábytek odečíst DPH jako takové. Pokladní doklad bude obsahovat DPH. Nákup bude zlevněný celkem o 20% + 17,36% = zaokrouhleně o 38%.
  2. Podmínkou získání slevy je uvedení kódu 95SN21 do políčka Slevový kód v košíku e-shopu. Ve vybraných obchodních domech akce platí pouze pro firmy a živnostníky.
  3. Akce platí jen na nové nákupy uskutečněné ve dnech 14. – 17. 1. 2021. Slevu nemohou žádat zákazníci ke zboží zakoupenému 13. 1. 2021 a dříve.
  4. Sleva se počítá z běžných cen a lze ji využít pouze u zboží, pro které byla stanovena klubová SCONTO cena. Nevztahuje se na služby, zboží z aktuálního letáku, cenové hity a dále označené zboží jako Akční cena nebo Výprodej.
  5. Slevu je nutné čerpat pouze ve dnech platnosti akce. Pozdější uplatnění slevy nebudou akceptována.
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací