Nakupujte bezpečně on-line! Všechny informace o aktuálním provozu najdete zde.

PRAVIDLA AKCE

Domů / PRAVIDLA AKCE
  1. Při akci bude zákazníkovi z každých 2 500 Kč nákupu odečtena částka 1 000 Kč. Podmínkou akce je splnění pravidla, že částka před slevou se musí rovnat nebo převyšovat násobek 2 500 Kč.
  2. Podmínkou získání slevy je uvedení kódu 92SN do políčka slevový kód v košíku e-shopu. V obchodním domě bude sleva ponížena prodejcem.
  3. Akce platí na celý nákup nábytku. Slevy se počítají z běžných cen a lze je využít pouze u zboží, pro které byla stanovena klubová SCONTO cena.
  4. Akce se nevztahuje na služby, zboží z aktuálního reklamního letáku, cenové hity, kuchyňské spotřebiče, dřezy, vodovodní baterie a již zlevněné zboží. Slevy nelze sčítat.
  5. Zákazník nejdříve sepíše smlouvu (smlouvy) s prodejcem a po ukončení celého nákupu mu bude na Informacích obchodního domu smlouva ponížena o příslušnou částku. Teprve poté zaplat zboží na pokladně.
  6. Akce se vztahuje výhradně na nábytek, nevztahuje se na nákup bytových doplňků.
  7. Na bytové doplňky bude poskytnuta zákazníkům sleva 20%. Nákupem bytových doplňku se rozumí: nákup dekorací, textilu, koberců, svítidel, hraček, polštářů, přikrývek, kuchyňského nádobí a zboží pro domácnost. Nevztahuje se na bytové doplňky v aktuálním letáku, označené jako cenový hit a ve výprodeji.
  8. U zboží, které nebylo odebráno ihned, musí být zaplacena záloha min. 30% z ceny zboží. Upozorňujeme zákazníky, že v případě stornování objednávky nebude záloha vrácena. Slevu je nutné čerpat pouze ve dnech platnosti akce. Pozdější uplatnění slevy nebudou akceptována.
  9.  Akce platí jen na nově uzavřené smlouvy ve dnech 2.12. od 17:00 – 6. 12. 2020. Slevu nemohou žádat zákazníci ke zboží zakoupenému 2. 12. 2020 do 16:59 a dříve.
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací