Náš sortiment

Pravidla akce

16. – 19. 1. 2020

1. Akce 35% sleva na nábytek platí jen na nové nákupy uskutečněné ve dnech 16. – 19. 1. 2020. Slevu nemohou žádat zákazníci ke smlouvám uzavřeným dne 15. 1. 2020 a dříve.
2. Na obchodních domech bude hodnota zboží snížena o výši slevy prodejcem před sepisováním kupní smlouvy.
3. Akce platí na celý nákup nábytku. Slevy se počítají z běžných cen a lze je využít pouze u zboží, pro které byla stanovena klubová SCONTO cena.
4. Akce se nevztahuje na služby, zboží z aktuálního reklamního prospektu, kuchyňské spotřebiče, dřezy, vodovodní baterie a již zlevněné zboží. Slevy nelze sčítat.
5. Akce se vztahuje výhradně na nábytek, nevztahuje se na nákup bytových doplňků. Na bytové doplňky bude poskytnuta zákazníkům sleva 15%.
6. Nákupem bytových doplňků se rozumí: nákup dekorací, textilu, koberců, svítidel, hraček, polštářů, přikrývek, kuchyňského nádobí, koupelnových doplňků a zboží pro domácnost. Ve všech těchto případech bude zákazníkovi poskytnuta sleva 15%. Nevztahuje se na bytové doplňky v aktuálním letáku a ve výprodeji.
7. U zboží, které nebylo odebráno ihned, musí být zaplacena záloha min. 30% z ceny zboží. Upozorňujeme zákazníky, že v případě stornování objednávky nebude záloha vrácena.
8. Tato akce platí i pro objednávky přes e-shop.
9. Akce nemůže být kombinována s jinými marketingovými akcemi společnosti Sconto Nábytek. Slevu je nutné čerpat pouze ve dnech platnosti akce. Pozdější uplatnění slevy nebudou akceptována.