pravidla-akce

Domů / pravidla-akce

  1. Při akci bude zákazníkovi z každých 2 500 Kč nákupu nábytku odečtena částka 1 000 Kč. Podmínkou akce je splnění pravidla, že částka před slevou se musí rovnat nebo převyšovat násobek 2 500 Kč.
  2. Podmínkou získání slevy je uvedení kódu 92SCON do políčka slevový kód v košíku e-shopu. V obchodních domech bude sleva ponížena prodejcem.
  3. Sleva se počítá z běžných cen a lze ji využít pouze u zboží, pro které byla stanovena klubová SCONTO cena. Sleva se nevztahuje na zboží z aktuálního letáku, cenové hity, označené jako akční cena a jakkoliv zlevněné.
  4. Výše uvedená akce se vztahuje výhradně na nábytek, nevztahuje se na nákup bytových doplňků. Sleva 15% na bytové doplňky bude zákazníkům poskytnuta na obchodních domech. Nákupem bytových doplňků se rozumí: nákup dekorací, textilu, koberců, koupelnových doplňků, svítidel, hraček, kuchyňského nádobí a zboží pro domácnost. Sleva se nevztahuje na bytové doplňky v aktuálním akčním letáku, označené jako cenový hit a ve výprodeji. Vybrané bytové doplňky jsou v e-shopu poníženy automaticky, v obchodním domě bude sleva uplatněna na pokladně.
  5. U zboží, které nebylo odebráno ihned, musí být zaplacena záloha min. 30% z ceny zboží. Upozorňujeme zákazníky, že v případě stornování objednávky nebude záloha vrácena. Slevu je nutné čerpat pouze ve dnech platnosti akce. Pozdější uplatnění slevy nebudou akceptována.
  6. Akce platí jen na nově uzavřené smlouvy ve dnech 6.10. od 17:00 – 10. 10. 2021. Slevu nemohou žádat zákazníci ke zboží zakoupenému 6. 10. 2021 do 16:59 a dříve.
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací