Pravidla-Akce

Domů / Pravidla-Akce
  1. Akce 35% sleva na nábytek platí jen na nové nákupy uskutečněné ve dnech 9.6. od 17:00 hod - 13. 6. 2021.
  2. Podmínkou získání slevy je uvedení kódu 60SCON do políčka slevový kód v košíku e-shopu. V obchodím domě bude sleva ponížena prodejcem.
  3. Slevy se počítají z běžných cen a lze je využít pouze u zboží, pro které byla stanovena klubová SCONTO cena. Akce se nevztahuje na služby, zboží z aktuálního reklamního letáku, cenové hity, kuchyňské spotřebiče, dřezy, vodovodní baterie a již zlevněné zboží. Slevy nelze sčítat.
  4. 15% sleva na bytové doplňky. Na bytové doplňky bude v obchodním domě poskytnuta zákazníkům sleva 15%. Nákupem bytových doplňků se rozumí: nákup dekorací, textilu, koberců, svítidel, hraček, polštářů, přikrývek, kuchyňského nádobí, koupelnových doplňků a zboží pro domácnost. Nevztahuje se na bytové doplňky v aktuálním letáku, cenové hity a ve výprodeji.
  5. Slevu nemohou žádat zákazníci ke smlouvám uzavřeným dne 9. 6. 2021 a dříve. U zboží, které nebylo odebráno ihned, musí být zaplacena záloha min. 30% z ceny zboží. Upozorňujeme zákazníky, že v případě stornování objednávky nebude záloha vrácena. Akce nemůže být kombinována s jinými marketingovými akcemi společnosti Sconto Nábytek. Slevu je nutné čerpat pouze ve dnech platnosti akce. Pozdější uplatnění slevy nebudou akceptována.
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací