Náš sortiment
SCONTO POMÁHÁ LIDEM POSTIŽENÝM POVODNĚMI

Obchodní řetězec Sconto Nábytek připravil speciální nabídku, která ulehčí lidem, jejichž domovy zničila nebo poškodila povodeň. Nové vybavení domácnosti mohou tito lidé ve Scontu nakoupit se slevou 50% z každých 10.000,- nákupu nábytku.

Zájemci o nákup s povodňovou slevou musí při své žádosti doložit potvrzení od městského či obecního úřadu o tom, že jejich domov poškodila povodeň.

Nakupovat mohou v kterémkoliv z našich obchodních domů do konce září 2020.

PRAVIDLA AKCE

SCONTO POMÁHÁ 50% Z KAŽDÝCH 10.000,- NÁKUPU


1. Sleva se vztahuje pouze na nábytek. Slevy se počítají z běžných cen a lze je využít pouze u zboží, pro které byla stanovena klubová SCONTO cena.


2. V rámci slevy je z každých 10.000,- odečtena vždy hodnota 5.000,-. Tzn. např pokud je běžná cena nákupu 11.999, zákazník zaplatí pouze 6.999,-, pokud je běžná cena nákupu nábytku 33.999,- zaplatí zákazník pouze 18.999,-


3. Sleva může být uplatněna pouze na nové nákupy uskutečněné ve dnech 15.6. - 30.9.2020.


4. Platí pouze po předložení potvrzení z MÚ o postižení povodněmi nebo protokolu pojistné události o škodě způsobené povodní. Při nákupu přes e-shop pošlete toto potvrzení nebo protokol emailem na info@sconto.cz.


5. U zboží, které nebylo odebráno ihned, musí být zaplacena záloha min. 30% z ceny zboží. Upozorňujeme zákazníky, že v případě stornování objednávky nebude záloha vrácena.


6. Sleva se nevztahuje na služby, zboží z aktuálního reklamního prospektu, kuchyňské spotřebiče, dřezy, vodovodní baterie a již zlevněné zboží. Slevy nelze sčítat.


7. Slevu lze využít pouze v množství obvyklém pro domácnost.

KATEGORIE