Využijte akci 50% zpět z každých 10.000 Kč nákupu nábytku. Jen do neděle 23. 9. 2018. Více zde.

 

SCONTO CLUB

 

Co je Sconto Club?

Protože si našich zákazníků velmi vážíme, vytvořili jsme pro ně možnost, stát se členy našeho Clubu a nakupovat se slevou. Být v našem Clubu přináší jenom výhody, žádné závazky vám z toho neplynou.

Proč bych se měl stát členem / členkou?

Především se vám otevře možnost nakupovat za výhodné ceny, nehledě na roční období nebo probíhající akce. Jak moc výhodné ty ceny jsou? U každého výrobku na e-shopu je uvedena Sconto Club cena, můžete se sami přesvědčit, že se to opravdu vyplatí. Sconto Club ceny jsou uvedeny i na informačních lístcích u vybraných výrobků ve všech obchodních domech Sconto Nábytek.

Tím ale výhody Sconto Clubu nekončí – členy můžeme pravidelně informovat e-mailem o probíhajících akcích a připravujeme pro ně i různé tematické inspirace.

Jak se stát členem?

  1. V kamenných prodejnách
    Při uzavření kupní smlouvy zájemce o členství musí vyplnit krátký dotazník, ve kterém vysloví svůj souhlas se členstvím, zároveň může dobrovolně vyplnit s prodejcem jméno a kontaktní údaje pro zasílání informací o slevových akcí.
  2. Na e-shopu při nákupu v košíku
    Při nákupu zákazník se může rozhodnout, zda se chce stát členem

Členství ve Sconto Clubu je zdarma a zcela bez závazků.
Vaše členské výhody můžete čerpat okamžitě, již při prvním nákupu.

Sconto club

Dostanu klubovou průkazku, se kterou se musím prokazovat při nákupu?

Nikoliv. Při nákupu na e-shopu se po registraci stačí přihlásit. Při nákupu na prodejně najdou váš účet v systému ochotní prodejci.

Můžu zrušit členství?

Členové Sconto Clubu mají právo kdykoli zrušit své členství, a to na základě prohlášení o ukončení členství ve Sconto Clubu, které musí být zasláno na adresu: Sconto Nábytek, s.r.o., Jeremiášova 947, 150 00 Praha 5 nebo online na adresu info@sconto.cz.

Je v tom nějaký háček?

Není. Rádi přivítáme v našem Clubu i vás.