Náš sortiment

 Pravidla akce shopping fever


  1.  Sleva 1 000 Kč zpět z každých 2 500 Kč nákupu nábytku se počítá z běžných cen a lze ji využít pouze u zboží, pro které byla stanovena klubová SCONTO cena.

 

  1.  Podmínkou akce je splnění pravidla, že částka před slevou se musí rovnat nebo převyšovat násobek 2 500 Kč.

 

  1.  Sleva 15% na bytové doplňky. Nákupem bytových doplňků se rozumí: nákup dekorací, textilu, koberců, svítidel, hraček, polštářů, přikrývek, kuchyňského nádobí a zboží pro domácnost.

 

  1.  Akce se nevztahuje na služby, zboží z aktuálního reklamního letáku, kuchyňské spotřebiče, dřezy, vodovodní baterie a již zlevněné zboží. Slevy nelze sčítat.

 

  1.  Zákazník slevu získá na základě předložení nebo zadání slevového kuponu a to:

 

  • Tištěnou formou kuponu, získanou z kuponové knížky v časopise Joy, Marie Claire a Elle.
  • Elektronickou formou kuponu, získanou v mobilní aplikaci shopping fever

 

  1.  U zboží, které nebylo odebráno ihned, musí být zaplacena záloha min. 30% z ceny zboží. Upozorňujeme zákazníky, že v případě stornování objednávky nebude záloha vrácena.

 

  1.  Slevu je nutné čerpat pouze ve dnech platnosti akce. Pozdější uplatnění slevy nebudou akceptována. Slevu nemohou žádat zákazníci ke zboží zakoupenému 11. 4. 2019 a dříve.

E-shop SCONTO Nábytek vám přizpůsobujeme na míru. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout.