Domů / Nábytek / Postele

Patrové postele

Hlavolam jak v dětském či studentském pokojíčku umístit víc obyvatel, může mít i velmi kreativní řešení. Číst dál

LOŽNICOVÉ PROGRAMY

Ložnice je od pradávna oázou klidu a harmonie, vybrat ovšem správnou kombinaci barev, tónů a stylů může být náročným úkolem. Ušetřete si proto čas a prohlédněte si sortiment promyšlených ložnicových sestav, jež jsme pro vás vybrali.
Všechny programy
Provedení postele:
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Fialová
Hnědá
Khaki
Modrá
Oranžová
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Vínová
Zelená
Žlutá
Délka
cm
cm
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Úložný prostor
Noční stolek
Dodatečná specifikace
Zobrazit 14 produktů podle Máme pro vás 14 produktů
V našich patrových postelích najdete jedno, dvě i tři lůžka. Klasická dvoupatrová postel s žebříkem a dvěma lůžky zaujme tisíckrát osvědčeným řešením a příznivou cenou. Možná vás zaujme verze s rozšířeným spodním lůžkem, na které se pohodlně vyspí i dva spáči s třetím nad hlavou. 
Některé modely vynechávají spodní lůžko a místo něj dávají prostor hrám nebo úložným skříňkám. 
Kouzlo privátního pelíšku mají patrová lůžka propojená s psacím stolem, policemi, šuplíky a skříňkami. Tyto sestavy jsou zvlášť praktické ve sdílených pokojíčcích. Obyvatelům poskytnou útulné zákoutí a skvělé skrýše, nad kterým bude patřit vláda jenom jim. 
Patrové postele jsou vyrobeny z dlouhověkých dřevěných materiálů a v pestré škále designů a barev. Když si nebudete moci vybrat, poraďte se s námi, nebo ještě lépe s jejich budoucími uživateli.

 

Inspirujte se

Očima designéra: Nadčasová bílošedá kuchyně

Kombinace bílé a šedé patří mezi nejoblíbenější v interiéru. A není divu. Tyto barvy se navzájem pěkně doplňují, snadno se ladí s jinými odstíny a hravě zapadnou do různých stylů bydlení. Bílošedá kuchyně je nadčasová, snadno přizpůsobitelná aktuálním trendům prostředni…

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Filtry

Provedení postele:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Fialová
Hnědá
Khaki
Modrá
Oranžová
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Vínová
Zelená
Žlutá
cm
cm
cm
cm
cm
cm