Domů / Nábytek / Drobný nábytek / Žebřiny, ribstole

Žebřiny, ribstole

Prozkoumejte naší nabídku žebřin, které jsou ideální pro domácí sportovní vyžití. Vyberte si ty nejlepší pro vaše potřeby. Číst dál
Žebřiny jsou cvičební pomůckou, která se často používá při tréninku síly a vytrvalosti. Jsou tvořeny horizontálními příčkami, na které se lezci nebo cvičenci posouvají směrem nahoru. Tato cvičební pomůcka je oblíbená pro svou efektivitu při posilování horní poloviny těla, zejména zad, paží, břišních svalů a ramen.
Žebřiny jsou běžně využívány v následujících kontextech:
  1. Posilování
  2. Kondiční trénink
  3. Lezecký trénink
  4. CrossFit
  5. Funkční cvičení
Sportovní žebřiny jsou ceněny pro svou jednoduchost a efektivitu. Při používání žebřin je však důležité dbát na správnou techniku a bezpečnost, aby se předešlo zraněním.

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

cm
cm
cm
cm
cm
cm