Domů / Nábytek / Skříně a komody

Skříně a komody

Zobrazit 1811 produktů podle Máme pro vás 1811 produktů
1 3 ... 51

Skříně, regály a komody

Sestavte si úložný prostor na míru! Ve Scontu vám nabízíme skříně šatní, policové, úklidové i botníkové, a to v několika velikostech i typech provedení. Uvnitř důmyslně promyšlených šatních systémů najdete jak police či zásuvky, tak závěsné tyče. Aby skříň dobře zapadla, můžete se navíc rozhodovat mezi roletovými, posuvnými a klasickými dveřmi. U nás najdete i levné šatní skříně, které neohrozí rozpočet pro zařízení Vašeho domova.

Skříně, regály a komody pro uspořádaný domov

Úložné prostory jako skříně, regály, komody a skříňky pomáhají udržovat náš domov uklizený a uspořádaný. Poskytují prostor k uskladnění našich oblíbených věcí, ať už je to oblečení, knihy nebo náčiní k různým koníčkům. Nápomocné jsou vždy v téměř každé místnosti. V obývacích pokojích je plní knihy i dekorace, v jídelnách krásné sváteční nádobí. V ložnicích a šatnách ukrývají oblečení a prádlo, v dětském pokoji zase hračky a další poklady. Různorodého využití se jim dostane i v prostornějších chodbách a předsíních. Vybírejte z mnoha druhů materiálů a dekorů jako třeba oblíbené komody dub sonoma.

 

Jak efektivně využívat úložné prostory?

  • Věci, které používáte denně, ukládejte do lépe přístupných částí úložných prostor. Věci používané spíše příležitostně a věci, které jsou momentálně mimo sezónu, můžete uložit např. do nejvyšších, hůře dostupných polic skříní či regálů.
  • Pro ještě lepší organizaci věcí uvnitř skříní a regálů využívejte krabice a další organizéry. Abyste si usnadnili a urychlili orientaci, můžete je opatřit štítky s popisky.
  • Objevte kouzlo vakuových pytlů. Dokonale se hodí k uskladnění oblečení, které je zrovna mimo sezónu a zabírá ve skříni moc místa.