Domů / Nábytek / Stoly a stolky

Stoly a stolky

Stoly jsou centry domácností. U stolů se pracuje, studuje, hraje i jí. Barové stoly vybízejí k hodnocení stavu světa, konferenčních stolky k pohostinnosti. Nabídka stolů a stolků do bytu i zahrady je stejně široká jako škála jejich využití. 
  Číst dál
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Hnědá
Měděná
Modrá
Oranžová
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Zelená
Zlatá
Žlutá
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Zobrazit 2095 produktů podle Máme pro vás 2095 produktů
Široký výběr stolů a stolků, od kterých se nechce vstát
Jídelní stoly nejrůznějších rozměrů a typů obstojí v útulné kuchyni i v reprezentativní jídelně. 
Protože koláče nejsou bez práce, máme mnoho pracovních a psacích stolů pro děti, juniory a dospělé. Stoly s nastavitelnou výškou porostou se svými uživateli. Většina psacích stolů je vybavena kontejnery nebo spojena s praktickým regálem. Pro obyvatele virtuálních světů nabízíme promyšleně navržené herní stoly.
Jistě si vyberete i z bohaté nabídky konferenčních stolků vyrobených ze dřeva, kovu i skla. Na skladě jsou konferenční stolky čtvercové, obdélníkové i kulaté, pevné, rozkládací, výškově nastavitelné, všechny, které byste si mohli přát. Barový stůl se stane první i poslední štací pro vaše milé návštěvy.
Všem, kdo ještě neodhlásili televizi, přijdou vhod televizní stolky a komody. V ložnicích a koupelnách nemohou chybět noční stolky, toaletní stolky a odkládací stolky.
Beze stolu to nepůjde, ani když z domu vyjdete na zahradu. Naše zahradní stoly se vyznačují moderním designem, dlouhou životností a obzvláštní popularitou u domácích i hostů.
 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Hnědá
Měděná
Modrá
Oranžová
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Zelená
Zlatá
Žlutá
cm
cm
cm
cm
cm
cm