Domů / Nábytek / Stoly a stolky

Stoly a stolky

Stoly jsou centry domácností. U stolů se pracuje, studuje, hraje i jí. Barové stoly vybízejí k hodnocení stavu světa, konferenčních stolky k pohostinnosti. Nabídka stolů a stolků do bytu i zahrady je stejně široká jako škála jejich využití. 
  Číst dál
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 1824 produktů podle Máme pro vás 1824 produktů
1 3 ... 51
Široký výběr stolů a stolků, od kterých se nechce vstát
Jídelní stoly nejrůznějších rozměrů a typů obstojí v útulné kuchyni i v reprezentativní jídelně. 
Protože koláče nejsou bez práce, máme mnoho pracovních a psacích stolů pro děti, juniory a dospělé. Stoly s nastavitelnou výškou porostou se svými uživateli. Většina psacích stolů je vybavena kontejnery nebo spojena s praktickým regálem. Pro obyvatele virtuálních světů nabízíme promyšleně navržené herní stoly.
Jistě si vyberete i z bohaté nabídky konferenčních stolků vyrobených ze dřeva, kovu i skla. Na skladě jsou konferenční stolky čtvercové, obdélníkové i kulaté, pevné, rozkládací, výškově nastavitelné, všechny, které byste si mohli přát. Barový stůl se stane první i poslední štací pro vaše milé návštěvy.
Všem, kdo ještě neodhlásili televizi, přijdou vhod televizní stolky a komody. V ložnicích a koupelnách nemohou chybět noční stolky, toaletní stolky a odkládací stolky.
Beze stolu to nepůjde, ani když z domu vyjdete na zahradu. Naše zahradní stoly se vyznačují moderním designem, dlouhou životností a obzvláštní popularitou u domácích i hostů.