Kožené sedací soupravy

Jak na čištění a údržbu kožených sedaček?

Kožené sedačky jsou jedny z nejprodávanějších na našem trhu. Jsou především vyhledávané pro svůj jedinečný a charakteristický elegantní vzhled. Disponují pevnou konstrukcí a noblesním designem. Nechte se zlákat dotekem luxusu, kožená sedací souprava vám poskytne kvalitní a pohodlné sezení.

Kožená sedačka je velmi praktická díky své jednoduché údržbě. Tradiční a odolná kůže je zárukou kvality. K čištění tohoto dominantního prvku obývacího pokoje plně postačí navlhčený hadřík. To jistě ocení rodiny s dětmi a domácími mazlíčky. Vhodné jsou také pro alergiky nebo do místnosti s krbem. Vyšší prašnost, která nesvědčí čalouněným potahům, už nebude problém.

Jednou za rok bude nutné dopřát kožené sedačce „kosmetickou proceduru“ speciálním přípravkem. Oživí barvu a zajistí kvalitní hloubkové ošetření materiálu.

Výhody

  • odpadá strojové čištění jako u čalouněných sedaček
  • kvalitní a nadčasový materiál
  • designový a honosný prvek
  • dlouhá životnost
  • materiál příjemný na dotek
  • komfortní sezení
  • originální vůně pravé kůže

Nevýhody

  • vyšší cena (prvotní investice se však vrátí v podobě dlouhé životnosti a vysoké kvality)

Kožená sedací souprava jako ozdoba interiéru

Kožená sedací souprava bezpochyby zaujme každou návštěvu. Působí hřejivým dojmem a může doslova zazářit i jako solitér v hale, knihovně, nebo pracovně. V dnešní době na trhu naleznete nejrůznější modely, od luxusních za vyšší cenu až po takzvaně „lidové“. Pozor si však dejte na rádoby „kožené“ soupravy z různých imitací kůže. Umělé materiály mohou sotva konkurovat pravé přírodní kůži.

Kvalitní sedací soupravu oceníte pro posezení se svou rodinou po náročném dni, rádi se do ní usadíte s přáteli, nebo jen tak s knihou pro relaxaci. Dávno je pryč doba, kdy byla takzvaně „in“ třímístná pohovka. Dnes už můžete zakoupit sedačky v různých provedeních – rohové a dokonce i rozkládací.

Kožené sedací soupravy jsou především určené pro náročnější klienty, kteří si rádi dopřejí originalitu a nadčasovost. Stylově doplní váš interiér a nenuceně podtrhne svéráznost a individualitu prostoru. Zajisté si vyberete ze široké nabídky unikátních kousků na Sconto.cz.

Zřejmě nikdo neodolá této skvělé nabídce a rád zavítá do dimenze přírodních materiálů. Dopřejte vašemu bytu svěží vánek v podobě nového designového kousku.kozene-sedaci-soupravy

Zobrazit více
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací