Domů / Nábytek / Nábytkové sestavy a stěny

Nábytkové sestavy a stěny

Dostupnost
Cena
Zobrazit 240 produktů podle Máme pro vás 240 produktů

Sestavy a stěny pro sjednocený interiér

Sestavy a stěny jsou takovým typem nábytku, který zaujme především po stránce estetické. Skládají se z jednotlivých kusů nábytku různých rozměrů, avšak stejného designu, proto bude vaše předsíňobývací pokoj či koupelna působit uceleným dojmem.

 

Spousta úložného prostoru navíc

Mimo stránky estetické nabízejí sestavy a stěny také stránku praktickou. Disponují spoustou úložného prostoru ve formě prostorných vitrín, polic, závěsných skříněk a stolků. Z naší nabídky si vyberete moderní i nadčasový nábytek různých barev a dekorů.

Než se se pustíte do výběru, doporučujeme vám přečíst si článek v našem magazínu o výhodách a nevýhodách nábytkových sestav a stěn, kde jsme pro vás sepsali ty nejdůležitější tipy. Nechte se inspirovat k vytvoření dokonalého domova!
 

Inspirujte se

Očima designéra: Nadčasová bílošedá kuchyně

Kombinace bílé a šedé patří mezi nejoblíbenější v interiéru. A není divu. Tyto barvy se navzájem pěkně doplňují, snadno se ladí s jinými odstíny a hravě zapadnou do různých stylů bydlení. Bílošedá kuchyně je nadčasová, snadno přizpůsobitelná aktuálním trendům prostředni…

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Modrá
Přírodní
Šedá
Tyrkysová
Vícebarevná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm