Domů / Nábytek / Postele / Výklopné postele

Výklopné postele

Moderní sklopné postele jsou jedinečným způsobem, jak ráno sprovodit postel z očí. Lůžko schováte do ploché skříně jediným pohybem. 
  Číst dál
Dostupnost
Cena
Barva
Béžová
Bílá
Přírodní
Šedá
Dekor
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Délka
cm
cm
Úložný prostor
Výklopné postele jsou jako stvořené do malých bytů a pronajatých pokojů. Sklopením lůžka získáte zpět spoustu místa a ložnici rázem proměníte v obývák nebo pracovnu. Stejně snadné je večerní rozestýlání. 
Ani prostorný byt nemusíte blokovat postelemi pro hosty. Vyklápěcí postel skrytá v ploché skříni řeší potřebu občasného spaní velmi elegantně. 
Takto skrýt můžete jednoduchou postel i dvoupostel. Různé modely postelí lze sklápět po kratší nebo delší straně. Vnitřní prostor některých skříní je vybaven úzkými osvětlenými policemi, takže postel po rozložení rozhodně nevypadá jako nějaké provizorium, a není ji jen proto nutno zavírat.
Zkontrolujte u jednotlivých typů, zda postel prodáváme včetně roštů a úchytných popruhů, které při sklápění fixují ložní prádlo, takže ho ani nemusíte zastýlat.
 

Inspirujte se

Nástěnné a stojanové věšáky – šikovní pomocníci do každého bytu

Dnes se blíže podíváme na užitečné, ale často opomíjené pomocníky v domácnosti – nástěnné a stojanové věšáky. Jsou vítané na více místech v domácnosti, nejen v předsíni. Přestože si je nikdo nekupuje na ozdobu, mohou být i skvělým dekorativním prvkem, který zdůrazní oso…

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Filtry

Béžová
Bílá
Přírodní
Šedá
cm
cm
cm
cm
cm
cm