Matrace 80x200

Zobrazit 84 produktů podle Máme pro vás 84 produktů

VÝHODY A POUŽITÍ ÚZKÉHO ROZMĚRU 80X200 CM

  • Tento zúžený rozměr matrace patří mezi standardní jednolůžkové formáty. Je vhodný do jednolůžka o rozměru 80x200 nebo dvoulůžka 160x200 cm. Na našem e-shopu si vyberete z nabídky několika desítek modelů z polyuretanové, studené či pojené pěny. 
  • Zúžený rozměr lůžka se výborně uplatní v malých ložnicích a pokojích pro hosty nebo jako přistýlka. Pokud hledáte matraci na občasný spánek, můžete zvolit i skládací matrace, které se skvěle skladují a jsou vždy po ruce.  Alternativním řešením je pořízení praktické válendy, která nabízí kompletní řešení postele včetně roštu i matrace.
  • Rozměr 80x200 je stejně jako rozměr 90x200 vhodný pro děti od 6 let i skromnější dospělé, kteří nevyžadují příliš velký prostor. Pokud preferujete širší prostor a větší pohodlí zvolte spíše rozměr 90x200 cm nebo rozšířený jednolůžkový rozměr 120x200 cm. 
  • Při výběru nezapomínejte na zlaté pravidlo, že délka matrace by měla být delší nejméně o 20 cm než výška uživatele. Matrace na míru je možné si objednat na kterémkoliv z našich obchodních domů

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.