Bavlněné povlečení

Provedení:
Dostupnost
Cena
Rozměr polštáře
Zapínání textilu
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Vínová
Zelená
Zlatá
Žlutá
Zobrazit 58 produktů podle Máme pro vás 58 produktů
Bavlněné povlečení je povlečení vyrobené z bavlněných vláken, které jsou přirozeně měkké a prodyšné. Bavlna je oblíbeným materiálem pro výrobu povlečení díky své příjemné textuře na dotek, schopnosti absorbovat vlhkost a prodyšnosti. 

Bavlněné povlečení je vhodné pro všechny roční období díky své vlastnosti udržovat teplo v zimě a udržovat vaše tělo v chladu v letních měsících. Bavlněné povlečení se také snadno udržuje a praní je velmi snadné.

V nabídce bavlněného povlečení najdete různé velikosti a vzory, od jednoduchých a minimalistických designů, po živé a barevné motivy. Kromě toho můžete vybírat z různých typů zapínání, jako jsou zipy, knoflíky a šňůrky.

Celkově lze říci, že bavlněné povlečení je skvělou volbou pro každého, kdo hledá pohodlí a kvalitu pro svůj spánek.

Inspirujte se

Objevte výhody sedacích lavic do předsíně

Předsíň je jako obálka knihy. Je to první prostor, který vaši hosté po vstupu uvidí. Předsíň by je měla vítat vřelou a příjemnou atmosférou. Proto je její správné zařízení klíčové. Aby si mohli pohodlně odložit nebo zout boty, neměla by zde chybět lavice do předsíně. N…

Koberec do kuchyně: jaké jsou plusy i minusy této volby

Otázka položení koberce do kuchyně dělí společnost na dva tábory. Jeden na něj nedá dopustit, druhý by si koberec do kuchyně nepořídil za žádnou cenu. Abychom vám pomohli se správným rozhodnutím, sepsali jsme pro vás výhody i nevýhody kuchyňského koberce. A přidáme i pr…

Konferenční stolek: co zohlednit při výběru?

Jaký by to byl obývací pokoj bez konferenčního stolku? Vybrat si ten správný ale může být pořádná fuška. Stolek by měl stylově zapadat do interiéru, plnit svou funkci a zároveň odpovídat specifikům domácnosti i jejích členů. Co byste měli zohlednit při jeho výběru?

Filtry

Provedení:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Vínová
Zelená
Zlatá
Žlutá