Rošty

Kvalita roštů do postele ovlivní zdraví vašich zad a kvalitu vašeho spánku. To jsou dost podstatné příspěvky k dobrému pocitu ze života. S výběrem vhodného roštu pod matraci vám ochotně poradíme.
  Číst dál
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 38 produktů podle Máme pro vás 38 produktů
1
Lamelový rošt sestává z pružných latí vyklenutých vzhůru. To mu umožňuje optimálně reagovat na pohyby vašeho těla při spánku. Čím více lamel bude mít, tím lepší službu vašim zádům udělá.
Laťkové rošty sestávají z rovných latí, které hlavní díl péče o zdraví vašich zad přenechají dobré matraci. Latě mohou být pevně spojeny s roštovým rámem, nebo propojeny textilními pásy, které umožní nastavit jejich odstup a také je prakticky srolovat. Prodáváme i samostatné roštové latě určené k přichycení k bočnicím postele. 
Mezi rošty laťkovými i lamelovými najdete jak pevné, tak polohovací rošty. Polohovací rošt můžete předem vytvarovat podle potřeby, příp. nastavit tuhost jednotlivých partií. Vaše postel se tak může stát útulným čtenářským hnízdem i nápravným zařízením pro namožená záda. Rošty s aktivními segmenty roznesou váhu těla podle lokálního zatížení v každém bodě plochy. U elektricky nastavitelného polohování vám usnadní práci motor s dálkovým ovladačem.
V našich skladech pro vás máme levné i exkluzivní rošty pro jednolůžka i dvoulůžka s rozměrem až 200x200 cm. Různé typy roštů vyhovují různým typům matrací. Ve všech kategoriích najdete zesílené rošty se zvýšenou nosností. Potřebné informace najdete u každého produktu, případně vám je rádi sdělí naši prodavači.