Ve dnech 5. a 6.7. jsou naše obchodní domy otevřené.
Domů / Textil / Koberce a rohožky

Koberce a rohožky

Hledáte koberec, který zajistí komfort a pocit domova? U nás si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky koberců a rohožek různých designových kombinací, materiálů a tvarů. Koberce a rohožky jsou skvělou ozdobou, která obohatí interiér, ale zároveň poskytují příjemné teplo pod nohama. Tento textil se hodí do jakékoliv místnosti, takže ať už potřebujete zkrášlit obývák, ložnici či kuchyň, my vám s tím pomůžeme. Prolistujte tuto sekci od hlavy až k patě a najděte to pravé pod vaše nohy. Číst dál
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Barva
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Zelená
Žlutá
Šířka
cm
cm
Délka
cm
cm
Zobrazit 120 produktů podle Máme pro vás 120 produktů
1 3 4
Kusové koberce

V současné době se trh s koberci ubírá několika cestami.

Jednou cestou jsou koberce s dlouhým vlasem tzv. SHAGGY. V této skupině naleznete řadu různých variant. Liší se délkou vlasu, použitím doplňkových vláken jako je např. Lurex, které propůjčí koberci lesk a nádech luxusu, formou zpracování vlasu (jednotlivá vlákna mohou být stočená do smyček či zatkaná jednotlivě. Shaggy jsou většinou koberce jednobarevné či sladěné tón v tónu (melír).

Dále si můžete vybrat koberce s nízkým vlasem. I zde je více variant. Rozdíly jsou v hustotě vlasu, materiálu či barevnosti. Koberce s krátkým vlasem často bývají vzorované a to od geometrických vzorů, přes rostlinné a orientální až po dětské vzory.

Velice moderní a samostatnou skupinu tvoří koberce ,,králík,,.
Jedná se o koberce s vlasem cca 2-5cm, který je jemný a hustě tkaný. Tento koberec je předurčen k povalování. Je velice měkký a heboučký. Nabízíme jej v několika barvách, a to i v moderní starorůžové či stříbrošedé.

Hledáte koberec, který je velice odolný a nenáročný na údržbu? Přijďte si pro BOUCLÉ.
Koberec se vyrobí z odolných syntetických vláken. Je tkán hladkou vazbou ,,bez vlasu,, , a proto se snadno udržuje. Můžete je jednoduše zametat či vyklepat.

V naší nabídce naleznete i pěnové dětské koberce v různých designech a rozměrech. Hlavní předností těchto koberců je možnost prát na 30°C. Koberec je vhodný na hraní, protože izoluje podlahu a je příjemně měkký.

Nemáte prostor na klasický koberec?

Přijďte se podívat na nabídku kožešin z umělých vláken, které si nic nezadají s těmi přírodními. Nabízíme je v několika velikostech a barvách. Kožešiny Váš byt zútulní a dodají mu osobitý charakter.
 

Rohožky
Funkce rohožky?
Jako lapač nečistot a prachu patří rohožky před každé vchodové dveře. Díky rohožce zůstávají nečistoty venku a chrání interiér předsíně před nadměrným znečištěním.
 

 

Filtry

Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Zelená
Žlutá
cm
cm
cm
cm