Domů / Svítidla / Závěsná svítidla

Závěsná svítidla

Závěsná svítidla (lustry) mohou sloužit k centrálnímu osvětlení místnosti i lokálnímu nasvětlení vybraných zón.
  Číst dál
Dostupnost
Štítky
Cena
Barva
Antracitová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Měděná
Modrá
Přírodní
Průhledná
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
Žlutá
Zobrazit 189 produktů podle Máme pro vás 189 produktů
Stejně jako u stropních svítidel, také mezi závěsnými svítidly najdete modely poskytující rozptýlené i usměrněné světlo. Objevíte pestrou škálu stylů a designových pojetí: tradiční lustry se zdobnými skleněnými stínidly i moderní výrobky se stínidly z mnoha dalších materiálů. Fanoušky moderních řešení zaujmou lustry s minimalistickým anebo žádným stínidlem, založené na efektu retro LED žárovky. 
K zavěšení nad barovým nebo jídelním stolem jsou určena svítidla s kuželem světla namířeným dolů. Mají jeden nebo více světelných zdrojů. Některé jsou vybaveny stahovacím systémem, který vám umožní nastavit přesnou výšku světla nad stolní deskou tak, aby vás neoslňovalo. 
V našich plných skladech najdete i lustry s bodovými zdroji, designová svítidla osazená LED pásky a mnoho dalších zajímavých modelů. Přesvědčte se, že jejich designéři nedostatkem fantazie netrpí.
 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Antracitová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Měděná
Modrá
Přírodní
Průhledná
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
Žlutá