Domů / Textil / Závěsy a záclony

Závěsy a záclony

Závěsy a záclony mají mnoho vlastností. Záclony fungují jako zkrášlovací doplněk do místností, zatímco závěs vytvoří diskrétní prostor, který zároveň může tlumit sluneční světlo. Vybírejte z nabídky závěsů a záclon a najděte to pravé pro váš vysněný domov. Číst dál
Dostupnost
Cena
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Vínová
Zelená
Zlatá
Žlutá
Zobrazit 102 produktů podle Máme pro vás 102 produktů
Kvalitní materiály a široká nabídka
Zkrášlete si svůj domov ještě víc pomocí našich luxusních záclon a závěsů. Záclony a závěsy jsou důležitým komponentem na každé okno. Záclona vám zútulní interiér a dodá mu šmrnc, kdežto závěs zajistí soukromí a zabrání průniku světla do místnosti. Naše hojná nabídka nabízí krásné a kvalitní záclony a závěsy, které se hodí do každé místnosti.
 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

cm
cm
cm
cm
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Petrolejová
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Vínová
Zelená
Zlatá
Žlutá