Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Psací stoly

Herní stoly

Tady je nabídka PC stolů určených pro digitální mágy. Vyznačují se pohodlným designem a vychytávkami pro pohodlný život ve virtuální sféře. Číst dál
Typ stolů:
Dostupnost
Cena
Zobrazit 16 produktů podle Máme pro vás 16 produktů
Utlačují vás bytosti z reálného světa, které vám pro vaši vášeň dopřáli jen kousek místa? I malý herní stůl se může stát svatyní, zvlášť když dobře vypadá a přistaví se k němu super hráčská židle.
Máme i větší stoly do hráčských doupat s integrovanými policemi, šuplíky a skříňkami. Patří ke stěně nebo do rohu místnosti. 
PC stoly jsou vyrobeny z odolných, na dotek příjemných a na údržbu nenáročných materiálů s karbonovým či laminovaným povrchem. Některé stoly mají pevnou (a efektní) ocelovou podnož. Nemusí chybět držák na sluchátka a nápoje, samozřejmostí jsou otvory pro kabely k monitoru a reproduktorům. Najdete i model s ambientním LED osvětlením.
Výrobci se samozřejmě drží tmavých tónů. PC stoly obstojí i v očích běžných home office pracovníků, v něž se občas musí i leckterý hráč chtě nechtě proměnit.
 

Inspirujte se

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Žlutá sedačka interiér prozáří. Proč se tato barva hodí do obývacího pokoje?

Žlutá barva většinou není první odstín, pro který se rozhodujeme při výběru sedačky. A je to škoda. Dokáže totiž obývací pokoj prosvětlit a rozzářit. Pokud právě uvažujete nad koupí, žlutá sedačka rozhodně stojí za zvážení.

Filtry

Typ stolů:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Modrá
Oranžová
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Žlutá
cm
cm
cm
cm
cm
cm