Bílé komody

Není bílá jako bílá. Komoda z bílého lamina je praktickou a nenápadnou volbou do jakýchkoliv podmínek. Komoda z bíle lakovaného masivu se stane dirigentem stylu v celé místnosti. Číst dál
Barva:
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Zavírání přední části
Počet dveří/dvířek
Počet zásuvek
Zobrazit 548 produktů podle Máme pro vás 548 produktů
Bílá, to je matná fólie, lak s vysokým leskem i imitace bílé lazury. Některé modely kombinují bílou barvu s mořeným masivním dřevem, dřevěným dekorem, tmavou fólií nebo třeba s vintage prvky z časů Divokého Západu. 
Pestrá škála konfigurací šuplíků, dvířek, odkládacích prostor, úchytek a podnoží slibuje uspokojit každou potřebu a vkus. V nabídce najdete reprezentativní skříňky i starý dobrý peřiňák. 
Nejmenší bílé komody najdou místo v předsíni nebo koupelně, největší se šířkou až 250 centimetrů vyniknou v halách, jídelnách i obývacích pokojích. Pojmou neskutečné množství věcí, poslouží jako piedestal domácí galerie i audiovizuální techniky.
Bílé komody byly tradičním kusem nábytku v chalupách i na zámcích. Není důvod, proč by měly chybět právě ve vašem bytě. 
 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Barva:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm