Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Psací stoly

Psací stoly

Prohlédněte si velké i malé psací stoly pro velké i malé potřeby, do kanceláře i do obýváku, z masivu, dřevěných materiálů i kovu. Bude radost usednout a tvořit!
  Číst dál
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 239 produktů podle Máme pro vás 239 produktů
1 3 ... 7
Nabídka psacích stolů je stejně pestrá jako nároky, které na ně kladete. Máme levné psací stoly pro nenáročné uživatele i reprezentativní sestavy stolů a skříněk, která vám vytvoří malou, ale milou kancelář. 
Můžete si vybrat psací stoly z laminované či dýhované dřevotřísky v duchu minimalismu, nebo důstojné stoly z masivu v rustikálním stylu – plus všechno mezi tím. 
Většina stolů je vybavena odkládacími a/nebo úložnými prostory. Mohou mít podobu jedné či dvou postranních skříněk s dvířky nebo šuplíky, integrovaného regálu, zásuvek pod pracovní deskou, police nad pracovní deskou a jejich kombinací. Stoly bez úložných prostor jsou určeny k doplnění samostatně prodávanými kontejnery.
V nabídce najdete rohové psací stoly pro běžné uživatele i digitální mágy, kompaktní komodu s výklopnou psací deskou nebo stoly s nastavitelnou výškou pracovní desky, kterou oceníte, bude-li stůl používán více lidmi nebo způsoby.