Domů / Svítidla / Nástěnná svítidla

Nástěnná svítidla

Nástěnná svítidla mohou být hlavním i doplňkovým zdrojem světla ve všech typech místností. 
  Číst dál
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Šedá
Stříbrná
Zlatá
Zobrazit 73 produktů podle Máme pro vás 73 produktů
Protože zdroj světla je umístěn níž než u stropních svítidel, vzniká plastičtější a nakonec i silnější osvětlení při stejném výkonu zdroje. Výsledný efekt samozřejmě ovlivní především volba žárovky a stínidla.
Vhodně dimenzovaná nástěnná svítidla dokážou zcela nahradit stropní i závěsná svítidla. To je dobrá zpráva například pro majitele starších bytů s rákosovým stropem, v němž se závěs obtížně kotví. 
Designová pestrost nástěnných svítidel si nezadá s rozmanitostí stojacích lamp. Najdete tu historizující kovové a skleněné modely i minimalistickou objímku, která dá vyniknout vintage LED žárovce. Nástěnná svítidla jsou ale hlavně praktická a my věříme, že si mezi nimi vyberete.
 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Šedá
Stříbrná
Zlatá