Domů / Nábytek / Úložné prostory

Úložné prostory

Věcí v bytě neustále přibývá, což vás stále staví před otázku, kam s nimi. Úložných prostor není nikdy dost, nábytku s úložným prostorem naštěstí ano.
  Číst dál
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
Žlutá
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Zobrazit 317 produktů podle Máme pro vás 317 produktů
1 3 ... 9
Regály, police, boxy, komody, skříně nebo truhly. Určené do obytných místností bytu i do sklepů, dílen a garáží. Reprezentativní, nebo čistě praktické. Slouží jako knihovny, prádelníky, výstaviště suvenýrů, úložiště nářadí a nekonečné řadě dalších účelů.
Tak například vysoké rohové regály jsou úložným nábytkem s minimálním záborem podlahové plochy. Přetéká vám knihovna? Můžete sáhnout po další klasické polici, nebo po praktické a působivé otočné knihovně. 
Mnoho polic a dělicích stěn slouží nejen k odkládání věcí, ale i k členění větších místností. Některé modely komod a regálů jsou tak svůdné, že klasickou úlohu obrací a vy začnete přemýšlet, k čemu tak půvabný kus nábytku vlastně využít. 
Jednoduché dřevěné regály v koupelně ubytují ručníky, ve sklepě zavařeniny. V nabídce najdete dětskou polici s otevřenými boxy pro uložení hraček. A tak bychom mohli pokračovat.
Úložné prostory samozřejmě najdete i ve skříních a komodách.
 

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
Žlutá
cm
cm
cm
cm
cm
cm