Vitríny

Porcelán, sportovní poháry, modely a tisíce dalších pokladů by neměly své místo bez praktických a elegantních vitrín.
  Číst dál
Dostupnost
Cena
Zobrazit 215 produktů podle Máme pro vás 215 produktů

Vitríny patří k nejrozmanitějším nábytkovým skupinám. Prodáváme modely všech rozměrů a stylů, dekorů a uspořádání.
Většina z nich kombinuje plné a prosklené skříňky, občas i s otevřenými policemi. Najdete kusy do obývacích i dětských pokojů, jiné odkazují ke klasickým kredencím, další skvěle obstojí v moderních kancelářích.
Hledáte skříň, poličku nebo regál? Rozhodně nic nezkazíte, když prozkoumáte právě vitríny. Objevíte mezi nimi drobné skříňky, mělké závěsné skříně i sestavy, které mohou dominovat celé místnosti. Vzhledem k už zmíněné pestrosti tvarů a účelů vitrín je dobré s nimi počítat už kvůli tomu, že napojit je na styl vašeho bytu nebude žádný problém. 
 

Inspirujte se

Nástěnné a stojanové věšáky – šikovní pomocníci do každého bytu

Dnes se blíže podíváme na užitečné, ale často opomíjené pomocníky v domácnosti – nástěnné a stojanové věšáky. Jsou vítané na více místech v domácnosti, nejen v předsíni. Přestože si je nikdo nekupuje na ozdobu, mohou být i skvělým dekorativním prvkem, který zdůrazní oso…

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Šedá
cm
cm
cm
cm
cm
cm