Matrace 140x200

Zobrazit 86 produktů podle Máme pro vás 86 produktů

ROZMĚR 140X200 - PRO JEDNOTLIVCE I PRO PÁRY

 

  • Rozměr s šířkou 140 a délkou 200 cm je pomyslným zlatým středem, který najde využití na mnoho způsobů. Dobře poslouží nejen jako dvoulůžkový rozměr, ale i jako jednolůžko pro náročné jedince.
  • Pokud jste single a máte rádi hodně spacího prostoru, nebo chcete být připraveni na příležitostnou návštěvu, nabízí taková matrace přímo královský prostor a zároveň místo pro někoho dalšího. 
  • Tento univerzální rozměr najde využití v pokojích teenegerů a studentů. I v dětských pokojích, ať už pro sourozence nebo pro občasné přespání kamarádů. 
  • Mladé páry ho vyhledávají pro jeho skladné rozměry, díky nimž se skvěle vejde i do menších bytů, ložnic či garsonek, kde není místo pro klasická dvoulůžka s rozměrem matrace 160x200 nebo 180x200 cm. Také pro skvělou cenu, která se odvíjí od menšího množství použitého materiálu.

 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.