Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Psací stoly

Psací stoly s regálem

Psací stoly s regálem pomohou zkrotit příval věcí, pod kterým pracovny a kanceláře obvykle praskají ve švech. Přitom vytvoří inspirativní pracovní prostředí. Ke svému stolu se budete těšit! Číst dál
Filtry
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 51 produktů podle Máme pro vás 51 produktů
1
Nabídka psacích stolů s regálem rozšiřuje paletu psacích stolů s kontejnerem
Výhodou otevřených polic je dokonalý přehled, co jste si kam položili. Vyhnete se šoupání šuplíky, bouchání dvířky a každodenní hře na schovávanou. Máte-li své know-how uloženo v šanonech a krabicích, bude regál na dosah vaší židle nejlepším možným řešením. 
Chcete malý stůl pro drobnou práci? Máme. Úložné prostory mají podobu polic pod pracovní deskou nebo příčného regálu spojeného se stolem. Nedostatek místa řeší praktický stůl s výklopnou desku, který, když máte padla, z místnosti jako by zmizel.
Jiné modely místnosti naopak dominují. Způsobů, jak designéři řeší konfiguraci stolu a polic, je nad očekávání mnoho. Velké rohové sestavy obstojí i v profesionálním provozu. 
Psací stoly s regálem jsou hezké už na prodejně, a co teprve, když police zaplníte knihami, krabicemi a vzpomínkami z dovolené? Vytvořte si na svém pracovišti skutečně osobní atmosféru.