Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Přístavné a odkládací stolky

Přístavné a odkládací stolky

Představte si, kolikrát vezmete něco do rukou a jak to potom nemáte kam odložit. Tolik v kostce o významu přístavných a odkládacích stolků v dějinách lidského bydlení. 
  Číst dál
Dostupnost
Cena
Zobrazit 318 produktů podle Máme pro vás 318 produktů
Na odložení většiny věcí existují skříně, regály a věšáky. Ale kam s hodinkami, rámečkem s fotkou babičky nebo s klíči, které si u vás zapomněla? 
Nabízíme velké množství stolků s nejrůznějším určením, rozměry i designem. Shodnou se s moderním bytovým stylem i s retro chalupou. Mohou sloužit jako miniaturní odkládací stěna do předsíně, noční, květinový a konferenční stolek nebo příležitostný psací stůl
Přístavné stolky mohou stát u stěny, v koutě, u vany i u postele. Některé skládací a zasouvací modely se dokážou zvětšovat podle aktuální odkládací potřeby. 
Vybrat si můžete stolek a bílého lamina nebo různých dřevěných dekorů, masivního palisandrového dřeva nebo kombinaci s kovem. To je pouhá ukázka všech možných stylů a povrchových úprav. 
Ambicí odkládacích stolků je být lidem po ruce, a přitom nezavazet. Projděte si naši nabídku a ověřte si, jak velice se jim to daří.
 

Inspirujte se

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Žlutá sedačka interiér prozáří. Proč se tato barva hodí do obývacího pokoje?

Žlutá barva většinou není první odstín, pro který se rozhodujeme při výběru sedačky. A je to škoda. Dokáže totiž obývací pokoj prosvětlit a rozzářit. Pokud právě uvažujete nad koupí, žlutá sedačka rozhodně stojí za zvážení.

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Měděná
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Zelená
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm