Domů / Nábytek / Skříně a komody / Dětské skříně

Dětské skříně

Dětské šatní skříně se účelem ani zpracováním neliší od skříní pro dospělé. Řada z nich je ale součástí dětských nábytkových programů.
  Číst dál

DĚTSKÉ PROGRAMY

Hravé barvy, úložný prostor pro hračky a inspirativní studovna. Že taková kombinace neexistuje? Projděte si naší nabídku dětských programů a sestavte ten pravý pokoj pro vaše nejmilejší.
Všechny programy
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 44 produktů podle Máme pro vás 44 produktů
1

Jak vybrat dětskou skříň

Chcete-li dětský pokojíček jen dovybavit skříní, máte na výběr množství větších i menších modelů. Šířky skříní začínají na 50 cm a hloubky na 40 cm, jsou tedy ve shodě jak s malým pokojem, tak s nevelkými potřebami dětského uživatele. 
V nabídce jsou také rohové skříně, které vám umožní využít každý kout pokojíčku. Modely kombinují šatní a policovou část. Závěsnou tyč na ramínka můžete namontovat níž, ať na ni váš potomek dosáhne. 
Skříně jsou vyrobeny z praktických a trvanlivých dřevotřískových materiálů v mnoha tradičních i netradičních dekorech. 
Hledáte-li dětskou skříň jako součást designově jednotného pokoje, doporučujeme vám prozkoumat již zmíněné dětské nábytkové programy. Vedle skříní v nich objevíte komody, regály, psací stoly a postele, které dětský pokoj vybaví vším potřebným, a romantickým kouzlem navrch. 
 

Filtry