Domů / Nábytek / Skříně a komody / Dětské skříně

Dětské skříně

Dětské šatní skříně se účelem ani zpracováním neliší od skříní pro dospělé. Řada z nich je ale součástí dětských nábytkových programů.
  Číst dál

DĚTSKÉ PROGRAMY

Hravé barvy, úložný prostor pro hračky a inspirativní studovna. Že taková kombinace neexistuje? Projděte si naší nabídku dětských programů a sestavte ten pravý pokoj pro vaše nejmilejší.
Všechny programy
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Bílá
Černá
Modrá
Přírodní
Šedá
Vícebarevná
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Tvar šatní skříně
Zobrazit 40 produktů podle Máme pro vás 40 produktů

Jak vybrat dětskou skříň

Chcete-li dětský pokojíček jen dovybavit skříní, máte na výběr množství větších i menších modelů. Šířky skříní začínají na 50 cm a hloubky na 40 cm, jsou tedy ve shodě jak s malým pokojem, tak s nevelkými potřebami dětského uživatele. 
V nabídce jsou také rohové skříně, které vám umožní využít každý kout pokojíčku. Modely kombinují šatní a policovou část. Závěsnou tyč na ramínka můžete namontovat níž, ať na ni váš potomek dosáhne. 
Skříně jsou vyrobeny z praktických a trvanlivých dřevotřískových materiálů v mnoha tradičních i netradičních dekorech. 
Hledáte-li dětskou skříň jako součást designově jednotného pokoje, doporučujeme vám prozkoumat již zmíněné dětské nábytkové programy. Vedle skříní v nich objevíte komody, regály, psací stoly a postele, které dětský pokoj vybaví vším potřebným, a romantickým kouzlem navrch. 
 

Inspirujte se

Nástěnné a stojanové věšáky – šikovní pomocníci do každého bytu

Dnes se blíže podíváme na užitečné, ale často opomíjené pomocníky v domácnosti – nástěnné a stojanové věšáky. Jsou vítané na více místech v domácnosti, nejen v předsíni. Přestože si je nikdo nekupuje na ozdobu, mohou být i skvělým dekorativním prvkem, který zdůrazní oso…

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Filtry

Antracitová
Bílá
Černá
Modrá
Přírodní
Šedá
Vícebarevná
cm
cm
cm
cm
cm
cm