Komody z masivu

Dřevěné komody z masivu nejsou jen praktickým kusem nábytku, ale i klenotem bytového designu. Číst dál
Materiál:
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Zavírání přední části
Počet dveří/dvířek
Počet zásuvek
Zobrazit 63 produktů podle Máme pro vás 63 produktů
Nevelké půvabné skříňky se šuplíky, dvířky nebo proutěnými koši připomenou kouzlo starých časů, a přitom splní požadavky soudobého bydlení. Proto se dobře hodí do venkovských chalup i do městských vil. 
Je mnoho podob dřeva a mnoho komod na výběr. Nejdostupnější je masivní komoda z lakované borovice s charakteritickou kresbou borovicového dřeva. Provensálskou kuchyň připomene bíle lakovaná komoda s přírodní mořenou deskou. Pozornost na sebe strhnou už na pohled masivní komody z akácie, palisandru nebo mangovníku. 
Některé modely odkazují na historické vzory, jiné je decentně využívají v současném designu. Ve výsledku tu vždy máte poctivý kus dřevěného nábytku, který nestárne fyzicky ani morálně.
 

Inspirujte se

Objevte výhody sedacích lavic do předsíně

Předsíň je jako obálka knihy. Je to první prostor, který vaši hosté po vstupu uvidí. Předsíň by je měla vítat vřelou a příjemnou atmosférou. Proto je její správné zařízení klíčové. Aby si mohli pohodlně odložit nebo zout boty, neměla by zde chybět lavice do předsíně. N…

Koberec do kuchyně: jaké jsou plusy i minusy této volby

Otázka položení koberce do kuchyně dělí společnost na dva tábory. Jeden na něj nedá dopustit, druhý by si koberec do kuchyně nepořídil za žádnou cenu. Abychom vám pomohli se správným rozhodnutím, sepsali jsme pro vás výhody i nevýhody kuchyňského koberce. A přidáme i pr…

Konferenční stolek: co zohlednit při výběru?

Jaký by to byl obývací pokoj bez konferenčního stolku? Vybrat si ten správný ale může být pořádná fuška. Stolek by měl stylově zapadat do interiéru, plnit svou funkci a zároveň odpovídat specifikům domácnosti i jejích členů. Co byste měli zohlednit při jeho výběru?

Filtry

Materiál:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm