Komody z masivu

Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 26 produktů podle Máme pro vás 26 produktů

Komody z masivu

Neustále doma hledáte prostor, do kterého byste mohli vtěsnat ručníky, deky, povlečení, oblečení či kosmetiku a drogerii, která se vám „válí“ na umyvadle v koupelně? Pokud bojujete s nedostatkem úložného prostoru, máme pro vás vysvobození v podobě dech beroucích komod z masivu, které jsou nejen praktické, ale rovněž i skvěle vypadají.

Tradiční styl si snadno osvojíte

Tradiční styl komod, který se pyšní zejména výrobou z masivní borovice či dokonce mangovníku, který je obdivuhodný nejen díky svému vzhledu, ale také díky své životnosti, která je úctyhodná a která si vás doslova a do písmene podmaní. Záleží pouze a jen na vás, kolik se vám bude na vaší nové komodě líbit dvířek či dokonce zásuvek. Pokud milujete exotický vzhled nábytku, jistě vám padnou do oka velmi exotické komody vyrobené právě z masivního mangovníku, který vás svým netradičním vzhledem, který je podmíněn indickým prvkům, musí oslovit.

Komoda jako noční stolek? Proč ne?

Komoda nemusí vyloženě sloužit pouze k uchovávání věcí, nýbrž může posloužit i jako noční stolek. Díky tomu tak získáte prostor, kam uložíte své ložní prádlo a navíc získáte noční stolek, na kterém budete moci mít postavenou lampičku, připravené brýle a samozřejmě i dobrou knihu na dobrou noc. Kromě toho, že získáte komodu a noční stolek v jednom, rovněž i ušetříte místo v ložnici, jelikož se nebudete muset zabývat tím, kam by se dala postavit komoda, která by byla rapidně větší.

Nadčasový design, který budete milovat

Nadčasový design komod vás dozajista osloví. Elegantní komody snoubící se s variabilitou sobě vlastní si nelze nezamilovat. Tyto komody navíc můžete umístit například do obývacího pokoje, již zmíněné ložnice, koupelny či dokonce do kuchyně, kde své místo naleznou zejména komody s poličkou, která vypadá elegantně a zároveň je velmi praktická, což ocení každá hospodyňka.

Filtry