Lamelové rošty

Díky své pružnosti je postelový lamelový rošt perfektním základnou pro matraci. Číst dál
Zobrazit 158 produktů podle Máme pro vás 158 produktů
Každá lamela v roštu se prohne úměrně zatížení tou či onou částí vašeho těla, čímž poskytne ideální oporu od šíje a ramen po stehna a paty. Vyšší počet lamel umožňuje jemnější reakci roštu.
V oblasti beder a hýždí bývají lamely zesíleny, protože nesou největší díl vaší hmotnosti. I pevným lamelovým roštům lze nastavit různou tuhost. Polohovací lamelové rošty pak lze přizpůsobit co do tuhosti i tvaru. Podle potřeby si můžete dát víc pod hlavu nebo zvednout nohy. To je obzvlášť užitečné, čelíte-li zdravotním potížím. Motorové polohovací rošty se do žádoucí podoby tvarují bez sebemenší námahy. 
Lamelové rošty se vyrábějí z pružného a odolného vrstveného dřeva a jsou k mání pro jednoduché postele i dvojlůžka. Hledáte-li rošt se zvýšenou nosností, nabídneme vám ho také.
 

Inspirujte se

Moderní noční stolek: jaký je pro vás ten pravý?

Moderní noční stolek představuje pěkný a zejména praktický doplněk postele. Slouží totiž k odložení věcí, které máme před spánkem nebo krátce po probuzení rádi po ruce. V současnosti si můžeme vybírat z různých moderních nočních stolků. Víte, jaký je vhodný pro vás?

Objevte výhody sedacích lavic do předsíně

Předsíň je jako obálka knihy. Je to první prostor, který vaši hosté po vstupu uvidí. Předsíň by je měla vítat vřelou a příjemnou atmosférou. Proto je její správné zařízení klíčové. Aby si mohli pohodlně odložit nebo zout boty, neměla by zde chybět lavice do předsíně. N…

Koberec do kuchyně: jaké jsou plusy i minusy této volby

Otázka položení koberce do kuchyně dělí společnost na dva tábory. Jeden na něj nedá dopustit, druhý by si koberec do kuchyně nepořídil za žádnou cenu. Abychom vám pomohli se správným rozhodnutím, sepsali jsme pro vás výhody i nevýhody kuchyňského koberce. A přidáme i pr…