Domů / Nábytek / Skříně a komody / Šatní skříně

Skříně s posuvnými dveřmi

Šatní skříně s posuvnými dveřmi šetří místo a nebrání pohybu ani při otevřených dveřích. Vybírejte z bohaté nabídky rozměrů, vzhledů a vnitřních konfigurací. Šatní skříně můžete kombinovat s dalšími kusy nábytku ve stejném designu. Číst dál

SKŘÍŇOVÉ PROGRAMY

Dostatek úložného prostoru je základem čistého a uspořádaného domova. Je ovšem nejvyšší čas nahradit nevzhledné krabice a pořadače setem moderních a praktických komod a skříní.
Všechny programy
Typ otevírání dveří:
Dostupnost
Cena
Zobrazit 233 produktů podle Máme pro vás 233 produktů

Šatní skříně se šoupacími dveřmi

Posuvné dveře v šatní skříni se nemohou srazit s křídlem dveří, takže je dokonce ani nemusíte zavírat. Oproti skříním s otočnými dveřmi ale vždy jednu část prostoru skříně blokují. Posuv křídel je ale velmi snadný a prohlídku vaší garderoby vám určitě neztíží. Některé větší skříně mají posuvné i otočné dveře zároveň.
Chcete-li skříň umístit za dveře, pečlivě si změřte dostupnou hloubku místa. Nezapomeňte na existenci podlahových lišt, potřebný odstup skříně od stěn ani na místo pro kliku dveří při jejich plném otevření. Kontaktu kliky s povrchem skříně můžete zabránit dveřní zarážkou.
 

Bohatá nabídka posuvných šatních skříní

Skříně s posuvnými dveřmi mohou být dvoj-, tří i vícedveřové. Dodáváme je v šířkách 30–360 cm, hloubkách 40–60 cm a výškách až 237 cm. Vejdou se do malé ložnice či předsíně, mohou vám ale vyplnit i celou jednu stěnu stejně jako (podstatně dražší) vestavěné skříně na zakázku.
Šoupací skříně můžete ustavit i do L. Rohový prostor se skvěle hodí k uložení povlečení, sezónních potřeb a dalších věcí, které neberete do ruky každý den.
Šatníky s posuvnými dveřmi vybavujeme výměnnými policemi, vnitřními i vnějšími šuplíky a šatními tyčemi. Výjimečnou flexibilitu poskytují modulární programy King a Multiraumkonzept s bohatým výběrem skříní, skříněk a polic. Vytvořte si úložný prostory přesně podle vašich dispozic.
Zvolte si povrch z bílé fólie, bílého laku nebo dřevěného dekoru. Křídla posuvných dveří jsou ideální plochou pro umístění velkoplošných zrcadel.
Korpusy skříní jsou velmi odolné, pevné a stabilní. Snadno se udržují a skvěle vypadají. Co chtít víc? Naše šatníky expedujeme rozložené, budete-li si ale přát, za příplatek vám je rádi smontujeme. Zajištění dopravy po celé ČR je samozřejmostí.
Jak vybrat šatní skříň
 

Inspirujte se

Jak si poradit se strašidlem? Vyžeňte dětský strach z pokoje

Dětský pokoj má velký vliv na pohodu a vývoj dítěte. Měl by působit příjemně, hravě a bezpečně. Při zařizování je ale třeba zohlednit i fakt, že děti od narození bojují se strachem ze tmy, strašidel nebo zlých lidí. Možná budete překvapeni, ale někdy mohou i doplňky neb…

Populární truhlice – naházet, zavřít a je uklizeno

Kdo by si nepamatoval starodávné truhlice, které na půdě mívali naši prarodiče? Myslíte si, že jim už odzvonilo? Právě naopak. Truhly se znovu těší velké popularitě, neboť se mohou stát nejen perfektní dekorací do interiéru, ale navíc jde také o funkční kus nábytku. Věř…

Komoda do ložnice. Jak vyberete tu pravou?

Potřebujete v ložnici úložný prostor, který nezabere moc plochy? Vsaďte na komodu. Je k dostání v nejrůznějších rozměrech a vždy vám poskytne dostatek místa na věci, které potřebujete uklidit. Navíc je krásným reprezentativním kouskem a může plnit hned několik funkcí. J…

Filtry

Typ otevírání dveří:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Vícebarevná
Zelená
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm