Domů / Nábytek / Skříně a komody / Šatní skříně

Skříně s posuvnými dveřmi

Šatní skříně s posuvnými dveřmi šetří místo a nebrání pohybu ani při otevřených dveřích. Vybírejte z bohaté nabídky rozměrů, vzhledů a vnitřních konfigurací. Šatní skříně můžete kombinovat s dalšími kusy nábytku ve stejném designu. Číst dál

SKŘÍŇOVÉ PROGRAMY

Dostatek úložného prostoru je základem čistého a uspořádaného domova. Je ovšem nejvyšší čas nahradit nevzhledné krabice a pořadače setem moderních a praktických komod a skříní.
Všechny programy
Filtry
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 95 produktů podle Máme pro vás 95 produktů
1 3

Šatní skříně se šoupacími dveřmi

Posuvné dveře v šatní skříni se nemohou srazit s křídlem dveří, takže je dokonce ani nemusíte zavírat. Oproti skříním s otočnými dveřmi ale vždy jednu část prostoru skříně blokují. Posuv křídel je ale velmi snadný a prohlídku vaší garderoby vám určitě neztíží. Některé větší skříně mají posuvné i otočné dveře zároveň.
Chcete-li skříň umístit za dveře, pečlivě si změřte dostupnou hloubku místa. Nezapomeňte na existenci podlahových lišt, potřebný odstup skříně od stěn ani na místo pro kliku dveří při jejich plném otevření. Kontaktu kliky s povrchem skříně můžete zabránit dveřní zarážkou.
 

Bohatá nabídka posuvných šatních skříní

Skříně s posuvnými dveřmi mohou být dvoj-, tří i vícedveřové. Dodáváme je v šířkách 30–360 cm, hloubkách 40–60 cm a výškách až 237 cm. Vejdou se do malé ložnice či předsíně, mohou vám ale vyplnit i celou jednu stěnu stejně jako (podstatně dražší) vestavěné skříně na zakázku.
Šoupací skříně můžete ustavit i do L. Rohový prostor se skvěle hodí k uložení povlečení, sezónních potřeb a dalších věcí, které neberete do ruky každý den.
Šatníky s posuvnými dveřmi vybavujeme výměnnými policemi, vnitřními i vnějšími šuplíky a šatními tyčemi. Výjimečnou flexibilitu poskytují modulární programy King a Multiraumkonzept s bohatým výběrem skříní, skříněk a polic. Vytvořte si úložný prostory přesně podle vašich dispozic.
Zvolte si povrch z bílé fólie, bílého laku nebo dřevěného dekoru. Křídla posuvných dveří jsou ideální plochou pro umístění velkoplošných zrcadel.
Korpusy skříní jsou velmi odolné, pevné a stabilní. Snadno se udržují a skvěle vypadají. Co chtít víc? Naše šatníky expedujeme rozložené, budete-li si ale přát, za příplatek vám je rádi smontujeme. Zajištění dopravy po celé ČR je samozřejmostí.
Jak vybrat šatní skříň