Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Jídelní stoly

Jídelní stoly

Kde můžeme být svým blízkým blíž, než u stolu nad dobrým jídlem? Jídelní stůl je středobodem domova, ať stojí v malé kuchyni, prostorné jídelně, nebo plní více funkcí třeba v obývacím pokoji.
  Číst dál

JÍDELNÍ PROGRAMY

Maximální komfort u dobrého jídla, jež sdílíme s celou rodinou. Přesně takovou atmosféru by měla každá jídelna poskytovat. Proto jsme pro vás připravili programy, které nejen že plní svůj účel, ale dotváří také útulnou náladu vaší domácnosti, díky čemu se budete při každém jídle cítit jako v příjemné restauraci.
Všechny programy
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Hnědá
Měděná
Přírodní
Průhledná
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Funkce rozkládání
Zobrazit 425 produktů podle Máme pro vás 425 produktů
Rozměry jídelního stolu diktuje počet strávníků a prostor, který mu jsme v bytě schopni vyčlenit. Nejvíce ho vyžadují jídelní stoly kulaté či oválné, úspornější jsou stoly obdélníkové nebo čtvercové, které lze alespoň jednou stranou přisunout ke zdi, případně zase odsunout, zazvoní-li početnější návštěva. Máme i stoly atypických tvarů. 
Maximum flexibility nabízejí rozkládací jídelní stoly, nabývající rozměrů podle momentálních potřeb.
Stoly mohou stát na klasických čtyřech nohách, nebo na jedné noze (podstavci) umístěné pod středem stolové desky.
Třebaže je jídelní stůl klíčovým kusem nábytku, neuškodí mu, když bude ladit s okolním interiérem. V nabídce máme jídelní stoly moderního i klasického stylu, luxusní jídelní stoly pro náročné zákazníky i levné jídelní stoly pro vás, kdo máte priority jinde.
Můžete zvolit masivní stoly nebo stoly z moderních materiálů v pestré škále barev a dekorů. Velmi žádané jsou skleněné jídelní stoly v kombinaci s kovovými a dřevěnými nohami nebo originálními podstavci. 
K jídelním stolům se sluší vybrat i odpovídající židle. Dokonalou stylovou jednotu nabízejí kuchyňské jídelní sety, zahrnující židle, lavice, komody a další užitečný nábytek.

 

Inspirujte se

Očima designéra: Nadčasová bílošedá kuchyně

Kombinace bílé a šedé patří mezi nejoblíbenější v interiéru. A není divu. Tyto barvy se navzájem pěkně doplňují, snadno se ladí s jinými odstíny a hravě zapadnou do různých stylů bydlení. Bílošedá kuchyně je nadčasová, snadno přizpůsobitelná aktuálním trendům prostředni…

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Hnědá
Měděná
Přírodní
Průhledná
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm