Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Jídelní stoly

Jídelní stoly

Kde můžeme být svým blízkým blíž, než u stolu nad dobrým jídlem? Jídelní stůl je středobodem domova, ať stojí v malé kuchyni, prostorné jídelně, nebo plní více funkcí třeba v obývacím pokoji.
  Číst dál

JÍDELNÍ PROGRAMY

Maximální komfort u dobrého jídla, jež sdílíme s celou rodinou. Přesně takovou atmosféru by měla každá jídelna poskytovat. Proto jsme pro vás připravili programy, které nejen že plní svůj účel, ale dotváří také útulnou náladu vaší domácnosti, díky čemu se budete při každém jídle cítit jako v příjemné restauraci.
Všechny programy
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 247 produktů podle Máme pro vás 247 produktů
1 3 ... 7
Rozměry jídelního stolu diktuje počet strávníků a prostor, který mu jsme v bytě schopni vyčlenit. Nejvíce ho vyžadují jídelní stoly kulaté či oválné, úspornější jsou stoly obdélníkové nebo čtvercové, které lze alespoň jednou stranou přisunout ke zdi, případně zase odsunout, zazvoní-li početnější návštěva. Máme i stoly atypických tvarů. 
Maximum flexibility nabízejí rozkládací jídelní stoly, nabývající rozměrů podle momentálních potřeb.
Stoly mohou stát na klasických čtyřech nohách, nebo na jedné noze (podstavci) umístěné pod středem stolové desky.
Třebaže je jídelní stůl klíčovým kusem nábytku, neuškodí mu, když bude ladit s okolním interiérem. V nabídce máme jídelní stoly moderního i klasického stylu, luxusní jídelní stoly pro náročné zákazníky i levné jídelní stoly pro vás, kdo máte priority jinde.
Můžete zvolit masivní stoly nebo stoly z moderních materiálů v pestré škále barev a dekorů. Velmi žádané jsou skleněné jídelní stoly v kombinaci s kovovými a dřevěnými nohami nebo originálními podstavci. 
K jídelním stolům se sluší vybrat i odpovídající židle. Dokonalou stylovou jednotu nabízejí kuchyňské jídelní sety, zahrnující židle, lavice, komody a další užitečný nábytek.