Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Jídelní stoly

Jídelní stoly

Kde můžeme být svým blízkým blíž, než u stolu nad dobrým jídlem? Jídelní stůl je středobodem domova, ať stojí v malé kuchyni, prostorné jídelně, nebo plní více funkcí třeba v obývacím pokoji.
  Číst dál

JÍDELNÍ PROGRAMY

Maximální komfort u dobrého jídla, jež sdílíme s celou rodinou. Přesně takovou atmosféru by měla každá jídelna poskytovat. Proto jsme pro vás připravili programy, které nejen že plní svůj účel, ale dotváří také útulnou náladu vaší domácnosti, díky čemu se budete při každém jídle cítit jako v příjemné restauraci.
Všechny programy
Dostupnost
Cena
Zobrazit 461 produktů podle Máme pro vás 461 produktů
Rozměry jídelního stolu diktuje počet strávníků a prostor, který mu jsme v bytě schopni vyčlenit. Nejvíce ho vyžadují jídelní stoly kulaté či oválné, úspornější jsou stoly obdélníkové nebo čtvercové, které lze alespoň jednou stranou přisunout ke zdi, případně zase odsunout, zazvoní-li početnější návštěva. Máme i stoly atypických tvarů. 
Maximum flexibility nabízejí rozkládací jídelní stoly, nabývající rozměrů podle momentálních potřeb.
Stoly mohou stát na klasických čtyřech nohách, nebo na jedné noze (podstavci) umístěné pod středem stolové desky.
Třebaže je jídelní stůl klíčovým kusem nábytku, neuškodí mu, když bude ladit s okolním interiérem. V nabídce máme jídelní stoly moderního i klasického stylu, luxusní jídelní stoly pro náročné zákazníky i levné jídelní stoly pro vás, kdo máte priority jinde.
Můžete zvolit masivní stoly nebo stoly z moderních materiálů v pestré škále barev a dekorů. Velmi žádané jsou skleněné jídelní stoly v kombinaci s kovovými a dřevěnými nohami nebo originálními podstavci. 
K jídelním stolům se sluší vybrat i odpovídající židle. Dokonalou stylovou jednotu nabízejí kuchyňské jídelní sety, zahrnující židle, lavice, komody a další užitečný nábytek.

 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Hnědá
Měděná
Přírodní
Průhledná
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm