Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Konferenční stolky

Konferenční stolky

Konferenční stolky jsou nezbytným společníkem příjemných chvil strávených s hosty, oblíbeným filmem a/nebo sklenkou dobrého vína. 
  Číst dál

OBÝVACÍ PROGRAMY

Doba celistvých, nepraktických obývacích stěn je naštěstí již za námi. Moderní obývací pokoje sází důraz na jednoduchost a flexibilitu, díky čemu si může každý zákazník uspořádat jednotlivé elementy dle svého uvážení. U nás můžete vybírat z široké palety stylů, vzorů a materiálů.
Všechny programy
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 475 produktů podle Máme pro vás 475 produktů
1 3 ... 14
Snad žádný kus nábytku nemá tolik tvarů a forem jako konferenční stolek. 
Nabízíme masivní a skleněné konferenční stolky i obrovské množství stolků z laminovaných desek. Velká část výrobků kombinuje dva i více materiálů včetně kovu a plastu. To platí také o dekorech a barvách povrchové úpravy. Kovovým konferenčním stolkům se věnujeme podrobněji ve článku našeho magazínu.
Stejná rozmanitost panuje i u tvarů. Můžete si zvolit kulatý, oválný, čtvercový i obdélníkový konferenční stolek. K dispozici jsou stolky malé i větší, nízké i vyšší. Velikost i tvar můžete proměnit, zvolíte-li rozkládací nebo výškově nastavitelný konferenční stolek.
Důležitým parametrem volby bývá existence úložného nebo odkládacího prostoru. Variant je opět mnoho. Stolek může mít pod stolní deskou polici či zásuvku, někdy obojí. Řada stolků přichází s integrací různých boxů, skříněk s dalších důmyslně navržených skrýší pro ovladače, karty a mnoho jiných věcí, které mají být po ruce, nikoliv na očích.
Výběr konferenčních stolků je u nás skutečně veliký. Určitě najdete výrobek vhodný i do vašeho bytu.