Domů / Blog / Dětský pokoj

Zařízení dětského pokoje

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.

Zařízení dětského pokoje Štítek: Zařízení dětského pokoje

 • Vybíráme jednolůžkovou postel

  Vybíráme jednolůžkovou postel

  Jednolůžkové postele jsou obvykle součástí dětských a studentských pokojů, využití ale najdou také v pokojích, pracovnách nebo menších bytech, které obývají svobodní lidé. Vybírat si můžete z několika druhů, nejprve je však dobré ujasnit si své priority.
 • Očima designéra: Dětský pokoj pro dva

  Očima designéra: Dětský pokoj pro dva

  Děti rychle rostou a mění se nejen ony, ale také jejich zájmy a potřeby. Proto je nezbytné myslet dopředu. Výběrem správného nábytku předejdete tomu, aby se musel pokoj každých pár let nově zařizovat. Prioritou je vytvořit útulný prostor, kde se děti cítí hlavně příjemn…
 • Jak zařídit dívčí pokoj? 5 praktických tipů

  Jak zařídit dívčí pokoj? 5 praktických tipů

  Dětský pokoj je pro naše ratolesti útočištěm a také jejich prvním vlastním prostorem. Měl by se jim líbit a zároveň obsahovat přesně to, co potřebují. Na co myslet při zařizování pokoje pro dívky?
 • 5 tipů na dětskou patrovou postel

  5 tipů na dětskou patrovou postel

  Patrové postele patří k oblíbeným řešením mnoha domácností. Vypadají dobře, jsou moderní a šetří spoustu místa. Zatímco v minulosti byly rozšířené modely se dvěma lůžky, dnes naleznete i jiná, méně tradiční provedení. Z jakých máte na výběr?
 • Sedací vaky – hravý nábytek pro lenochy i neposedy

  Sedací vaky – hravý nábytek pro lenochy i neposedy

  Sedací vaky jsou opět v kurzu. A nejsou jen hravým prvkem do dětského pokoje, dnes je najdete klidně i v designových obývacích pokojích nebo kancelářích. Do interiéru vnášejí pocit měkkosti a absolutního pohodlí a zároveň jsou i stylovým „nábytkovým“ prvkem. Co byste o …
 • Sezení do dětského pokoje

  Sezení do dětského pokoje

  Přestože dětem a teenagerům je obvykle jedno, kde se usadí, ať už na židli, posteli, nebo na zemi, kromě kancelářské židle u psacího stolu by ve svém pokoji měli mít i komfortnější sezení v podobě křesla, pohovky, vaku či taburetu. Proč byste měli uvažovat nad doplňkový…
 • 5x jinak: Dětský pokoj

  5x jinak: Dětský pokoj

  Dětský pokoj se mění spolu s dětmi. Ony rostou, pokoj se ale nenafoukne. Jakými různými způsoby se dá zařídit a jaké potřeby mají děti v různých etapách jejich života?
 • Dětský pokoj: Na co myslet během zařizování

  Dětský pokoj: Na co myslet během zařizování

  Dětský pokoj je pro naše nejmenší nejpodstatnější místností v domě. Je to jejich útočiště, kde si hrají, učí se i odpočívají. Pokud k zařízení dětského pokoje nejsou pozváni architekti nebo designéři, obvykle tento nelehký úkol přebírají rodiče, kteří hledají inspiraci …
 • Must-have pro nejmenší: dětská postýlka a přebalovací pult

  Must-have pro nejmenší: dětská postýlka a přebalovací pult

  Čekáte přírůstek a chcete své ratolesti připravit útulný a zároveň funkční dětský pokojíček? K důležitým věcem, které jsou součástí výbavy domácností s novorozencem, určitě patří i dětská postýlka a přebalovací pult. Co byste o nich měli vědět?
 • Přijměte do služby užitečného pánského sluhu

  Přijměte do služby užitečného pánského sluhu

  Němý sluha nebo pánský sluha – řeč není o služebníkovi v naškrobené uniformě, ale o atypickém věšáku-stojanu na šaty, který je již dlouhá léta všestranným pomocníkem pro muže i ženy.
 • Patrové postele – oblíbené nejen v malých pokojích

  Patrové postele – oblíbené nejen v malých pokojích

  Patrové postele jsou v dětském pokojíčku výhodné z mnoha důvodů. Nemusíte na ně myslet jako na nutné zlo, ba právě naopak. Jde o vynikající řešení v místech, kde jakékoli jiné řešení selhává. Můžete si pořídit palandu pro dvě děti, ale také postel s jedním lůžkem v patř…
 • Prázdné kouty vyřeší rohová skříň

  Prázdné kouty vyřeší rohová skříň

  Rohové skříně patří k praktickým kouskům nábytku, protože vytvářejí úložné kapacity v hluchých a obvykle obtížně využitelných místech, jako jsou kouty nebo problematické výklenky.