Široké komody

Komody široké až 250 centimetrů dokážou pojmout nevídané množství věcí. Přitom místnost nepřeplní jako klasické skříně. Číst dál
Rozměr komody:
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zelená
Zlatá
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Zavírání přední části
Počet dveří/dvířek
Počet zásuvek
Zobrazit 885 produktů podle Máme pro vás 885 produktů
Tradičním polem působnosti jsou komody v předsíni (klíče, čepice a kapesníky), v ložnici (prádlo) nebo v jídelně (příbory od babičky, ubrousky, svíčky). 
Největší komody jak objemem, tak vzhledem obstojí i v roli sektorových stěn. Na komodu postavíte televizor s hifi, na stěnu pověsíte police či obrazy. Originální a levné, vůbec ne nouzové řešení. Některé komody (například z masivního dřeva) si o místo v centru pozornosti vysloveně říkají. 
V nabídce je samozřejmě celá řada širokých komod s laminovaným povrchem v bílé či šedé barvě nebo řadě dřevěných dekorů. Část výrobků různé povrchy a barvy zdařile kombinuje.
Pokud vám po stěhování zbylo pár krabic s předměty třídy “různé”, najděte jim místo v některé z našich bezedných širokých komod.
 

Inspirujte se

Populární truhlice – naházet, zavřít a je uklizeno

Kdo by si nepamatoval starodávné truhlice, které na půdě mívali naši prarodiče? Myslíte si, že jim už odzvonilo? Právě naopak. Truhly se znovu těší velké popularitě, neboť se mohou stát nejen perfektní dekorací do interiéru, ale navíc jde také o funkční kus nábytku. Věř…

Komoda do ložnice. Jak vyberete tu pravou?

Potřebujete v ložnici úložný prostor, který nezabere moc plochy? Vsaďte na komodu. Je k dostání v nejrůznějších rozměrech a vždy vám poskytne dostatek místa na věci, které potřebujete uklidit. Navíc je krásným reprezentativním kouskem a může plnit hned několik funkcí. J…

7+1 rad, jak na stylovou předsíň

Prostor, který spatříme jako první, když vstoupíme do jakéhokoli bytu či domu, hraje mnohem důležitější roli, než si možná myslíme. Nejde jen o čtvereční metry, kde se vyzujeme a svlékneme si kabát. Ve světě designu funguje předsíň jako pozdrav nebo představení se.

Filtry

Rozměr komody:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Zelená
Zlatá
cm
cm
cm
cm
cm
cm