Domů / Svítidla / Stolní lampy a lampičky

Stolní lampy a lampičky

Ve světle stolních lamp přišla na svět díla géniů, ale hlavně spousta příjemně prožitých večerů.
  Číst dál
Dostupnost
Štítky
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Měděná
Modrá
Oranžová
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Vínová
Zelená
Zlatá
Žlutá
Zobrazit 139 produktů podle Máme pro vás 139 produktů
Máme pro vás lampy na pracovní stůl, abyste mohli po večerech studovat, i lampy na noční stolky, abyste si před spaním přečetli i něco pěkného. Máme stolní lampy určené k vytvoření příjemné světelné atmosféry v obývacím pokoji. Menší lampičky můžete po skandinávsku umístit i na parapet okna, na poličku nebo do police sektorového nábytku.
V nabídce najdete lampičky všech obvyklých designů i modely naprosto originální. Lampy určené na pracovní stůl vrhají ukázněné jasné světlo na pracovní plochu, jiné jsou zdrojem příjemného rozptýleného osvětlení. Různé typy stínítek vytvářejí zajímavé textury a různý odstín světla v místnosti.
Vypínače se nacházejí na šňůře i na těle lamp. Některé typy se pohodlně ovládají pouhým dotykem na kovovou kostru. 
 

Inspirujte se

Očima designéra: Nadčasová bílošedá kuchyně

Kombinace bílé a šedé patří mezi nejoblíbenější v interiéru. A není divu. Tyto barvy se navzájem pěkně doplňují, snadno se ladí s jinými odstíny a hravě zapadnou do různých stylů bydlení. Bílošedá kuchyně je nadčasová, snadno přizpůsobitelná aktuálním trendům prostředni…

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Měděná
Modrá
Oranžová
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Vínová
Zelená
Zlatá
Žlutá