Domů / Svítidla / Stolní lampy a lampičky

Stolní lampy a lampičky

Ve světle stolních lamp přišla na svět díla géniů, ale hlavně spousta příjemně prožitých večerů.
  Číst dál
Dostupnost
Štítky
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Měděná
Modrá
Oranžová
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Vínová
Zelená
Zlatá
Žlutá
Zobrazit 155 produktů podle Máme pro vás 155 produktů
Máme pro vás lampy na pracovní stůl, abyste mohli po večerech studovat, i lampy na noční stolky, abyste si před spaním přečetli i něco pěkného. Máme stolní lampy určené k vytvoření příjemné světelné atmosféry v obývacím pokoji. Menší lampičky můžete po skandinávsku umístit i na parapet okna, na poličku nebo do police sektorového nábytku.
V nabídce najdete lampičky všech obvyklých designů i modely naprosto originální. Lampy určené na pracovní stůl vrhají ukázněné jasné světlo na pracovní plochu, jiné jsou zdrojem příjemného rozptýleného osvětlení. Různé typy stínítek vytvářejí zajímavé textury a různý odstín světla v místnosti.
Vypínače se nacházejí na šňůře i na těle lamp. Některé typy se pohodlně ovládají pouhým dotykem na kovovou kostru. 
 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Měděná
Modrá
Oranžová
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Stříbrná
Tyrkysová
Vícebarevná
Vínová
Zelená
Zlatá
Žlutá