Domů / Nábytek / Stoly a stolky / Toaletní stolky

Toaletní stolky

Toaletní stolek je nezbytnou výbavou komnaty, z níž má vyjít princezna nebo královna. 
  Číst dál
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Šedá
Stříbrná
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Se zrcadlem
Zobrazit 20 produktů podle Máme pro vás 20 produktů
Toaletní stolek je staletími prověřenou kombinací stolu, ukládacích zásuvek, skříněk, polic a zrcadla. Ve výbavě najdete i držák na šperky nebo různé zamykací skrýše. Zrcadlo může být pevné jednodílné, otáčivé třídílné nebo sklopné do horní desky stolku. 
Typickou vlastností kosmetických skříněk je prostorová úspornost. V pohodě se vejdou do každé ložnice i dívčího pokojíčku, ke stěně v klasické verzi, do kouta ve verzi rohové. V nabídce najdete nadčasové a praktické stolky v bílém laminu i toaletní stolky v různých dřevěných dekorech.
Toaletky se zrcadlem prodáváme samostatně, v setu se židlí, taburetem nebo přístavným sedacím stolkem s dalším úložným prostorem.
Chcete vědět, kdo je na světě nejkrásnější? Naše toaletní stolky berou krásné druhé místo.
 

Inspirujte se

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Žlutá sedačka interiér prozáří. Proč se tato barva hodí do obývacího pokoje?

Žlutá barva většinou není první odstín, pro který se rozhodujeme při výběru sedačky. A je to škoda. Dokáže totiž obývací pokoj prosvětlit a rozzářit. Pokud právě uvažujete nad koupí, žlutá sedačka rozhodně stojí za zvážení.

Filtry

Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Šedá
Stříbrná
cm
cm
cm
cm
cm
cm